| TV Revenue | $1.7M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $62K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $59K |
| Player Wages | $3.2M |
| Staff Wages | $88K |
| Transfer Amortization | $4K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $395K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1.8M | $3.7M | $-1.9M | $3.1M |
| Sep 2026 | $532K | $1.7M | $-1.2M | $5.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |