| TV Revenue | $56K |
| TV Placement Bonus | $6K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $1K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $862K |
| Staff Wages | $52K |
| Transfer Amortization | $62K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $201K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $68K | $1.2M | $-1.1M | $1.9M |
| Sep 2026 | $167K | $574K | $-407K | $2.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |