| TV Revenue | $2.0M |
| TV Placement Bonus | $204K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $34K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $64K |
| Player Wages | $3.5M |
| Staff Wages | $96K |
| Transfer Amortization | $79K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $49K |
| Facility Maintenance | $453K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $5.7M | $4.2M | $1.5M | $28.1M |
| Sep 2026 | $19.1M | $2.8M | $16.3M | $26.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $14.0M |