Income Breakdown
| TV Revenue | $23K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $128K |
| Staff Wages | $47K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $149K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Jan 2027 |
$37K |
$324K |
$-287K |
$1.3M |
| Dec 2026 |
$207K |
$317K |
$-110K |
$1.5M |
| Nov 2026 |
$25K |
$316K |
$-292K |
$1.7M |
| Oct 2026 |
$38K |
$419K |
$-381K |
$1.9M |
| Sep 2026 |
$95K |
$270K |
$-175K |
$2.3M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$2.5M |