| TV Revenue | $39K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $5K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $9K |
| Player Wages | $455K |
| Staff Wages | $45K |
| Transfer Amortization | $687 |
| Debt Interest | $1K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $115K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $53K | $617K | $-563K | $-238K |
| Sep 2026 | $96K | $501K | $-405K | $324K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |