| TV Revenue | $72K |
| TV Placement Bonus | $7K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $26K |
| Player Wages | $304K |
| Staff Wages | $51K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $10K |
| Facility Maintenance | $169K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1.3M | $534K | $780K | $5.8M |
| Sep 2026 | $3.2M | $586K | $2.6M | $5.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |