| TV Revenue | $18K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $1K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $2K |
| Player Wages | $1.1M |
| Staff Wages | $52K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $13K |
| Facility Maintenance | $135K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $21K | $1.3M | $-1.3M | $509K |
| Sep 2026 | $49K | $814K | $-765K | $1.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |