| TV Revenue | $21K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $1K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $274K |
| Staff Wages | $58K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $6K |
| Facility Maintenance | $188K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $22K | $526K | $-504K | $972K |
| Sep 2026 | $22K | $451K | $-429K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |