| TV Revenue | $374K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $21K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $2.2M |
| Staff Wages | $70K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $288K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $395K | $2.5M | $-2.1M | $7.5M |
| Sep 2026 | $477K | $1.0M | $-542K | $9.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |