| TV Revenue | $1.7M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $40K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $32K |
| Player Wages | $3.5M |
| Staff Wages | $98K |
| Transfer Amortization | $20K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $282K |
| Facility Maintenance | $403K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1.8M | $4.3M | $-2.5M | $8.5M |
| Sep 2026 | $4.3M | $2.5M | $1.8M | $11.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |