| TV Revenue | $5.3M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $476K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $940K |
| Player Wages | $7.2M |
| Staff Wages | $99K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $72K |
| Facility Maintenance | $1.0M |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $6.7M | $8.4M | $-1.7M | $87.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $101.6M |