| TV Revenue | $602K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $30K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $39K |
| Player Wages | $3.5M |
| Staff Wages | $88K |
| Transfer Amortization | $10K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $241K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $671K | $3.9M | $-3.2M | $1.7M |
| Sep 2026 | $586K | $1.6M | $-1.0M | $4.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |