| TV Revenue | $1.8M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $34K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $38K |
| Player Wages | $2.6M |
| Staff Wages | $80K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $376K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $2.0M | $3.1M | $-1.0M | $6.4M |
| Sep 2026 | $586K | $2.0M | $-1.4M | $7.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |