Income Breakdown
| TV Revenue | $646K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $163K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $18K |
Expense Breakdown
| Player Wages | $2.1M |
| Staff Wages | $93K |
| Transfer Amortization | $75K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $333K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$827K |
$2.6M |
$-1.8M |
$5.5M |
| Oct 2026 |
$221K |
$3.6M |
$-3.4M |
$7.2M |
| Sep 2026 |
$200K |
$1.4M |
$-1.2M |
$10.5M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$15.2M |