| TV Revenue | $54K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $11K |
| Player Wages | $289K |
| Staff Wages | $57K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $108K |
| Facility Maintenance | $223K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $68K | $677K | $-610K | $2.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |