| TV Revenue | $54K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $407K |
| Staff Wages | $56K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $27K |
| Facility Maintenance | $155K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $56K | $645K | $-589K | $681K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |