Income Breakdown
| TV Revenue | $6K |
| TV Placement Bonus | $616 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $352 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $844 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $154K |
| Staff Wages | $18K |
| Transfer Amortization | $6K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $105K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Dec 2026 |
$9K |
$284K |
$-275K |
$95K |
| Nov 2026 |
$6K |
$280K |
$-274K |
$363K |
| Oct 2026 |
$10K |
$249K |
$-239K |
$631K |
| Sep 2026 |
$8K |
$334K |
$-326K |
$864K |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.5M |