Income Breakdown
| TV Revenue | $2.4M |
| TV Placement Bonus | $236K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $122K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $3.5M |
| Staff Wages | $97K |
| Transfer Amortization | $113K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $9K |
| Facility Maintenance | $411K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$3.0M |
$4.1M |
$-1.1M |
$8.1M |
| Oct 2026 |
$2.5M |
$6.5M |
$-4.0M |
$9.1M |
| Sep 2026 |
$2.1M |
$2.7M |
$-635K |
$13.0M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$19.1M |