Income Breakdown
| TV Revenue | $661K |
| TV Placement Bonus | $132K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $122K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $714K |
| Staff Wages | $52K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $409K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Dec 2026 |
$1.0M |
$1.2M |
$-128K |
$27.7M |
| Nov 2026 |
$298K |
$1.0M |
$-710K |
$27.9M |
| Oct 2026 |
$5.2M |
$1.0M |
$4.2M |
$28.6M |
| Sep 2026 |
$23.6M |
$725K |
$22.9M |
$24.4M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.5M |