Income Breakdown
| TV Revenue | $3K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $245 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $0 |
| Staff Wages | $25K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $25K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Feb 2027 |
$4K |
$50K |
$-47K |
$13K |
| Jan 2027 |
$4K |
$50K |
$-46K |
$60K |
| Dec 2026 |
$4K |
$50K |
$-47K |
$106K |
| Nov 2026 |
$4K |
$50K |
$-47K |
$153K |
| Oct 2026 |
$4K |
$50K |
$-47K |
$200K |
| Sep 2026 |
$4K |
$57K |
$-54K |
$246K |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$300K |