| TV Revenue | $16K |
| TV Placement Bonus | $3K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $900 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $2K |
| Player Wages | $191K |
| Staff Wages | $28K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $5K |
| Facility Maintenance | $80K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $26K | $304K | $-278K | $1.6M |
| Oct 2026 | $79K | $325K | $-246K | $1.9M |
| Sep 2026 | $4K | $394K | $-390K | $2.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |