| TV Revenue | $303K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $21K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $20K |
| Player Wages | $4.2M |
| Staff Wages | $73K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $2K |
| Facility Maintenance | $283K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $344K | $4.6M | $-4.3M | $1.9M |
| Sep 2026 | $721K | $1.9M | $-1.1M | $6.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |