| TV Revenue | $2.4M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $57K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $110K |
| Player Wages | $2.6M |
| Staff Wages | $98K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $429K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $2.9M | $3.1M | $-268K | $10.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $11.4M |