| TV Revenue | $484K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $29K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $28K |
| Player Wages | $1.4M |
| Staff Wages | $76K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $590K |
| Facility Maintenance | $322K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $541K | $2.4M | $-1.8M | $8.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |