Income Breakdown
| TV Revenue | $540K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $30K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $57K |
Expense Breakdown
| Player Wages | $1.6M |
| Staff Wages | $76K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $2K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $165K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$627K |
$1.9M |
$-1.2M |
$-342K |
| Oct 2026 |
$550K |
$2.6M |
$-2.0M |
$894K |
| Sep 2026 |
$591K |
$845K |
$-255K |
$2.9M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$3.2M |