Income Breakdown
| TV Revenue | $5K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $352 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $154K |
| Staff Wages | $18K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $105K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Dec 2026 |
$5K |
$277K |
$-272K |
$295K |
| Nov 2026 |
$5K |
$252K |
$-247K |
$566K |
| Oct 2026 |
$5K |
$412K |
$-407K |
$813K |
| Sep 2026 |
$74K |
$354K |
$-280K |
$1.2M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.5M |