| TV Revenue | $4K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $686 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $40K |
| Player Wages | $617K |
| Staff Wages | $31K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $9K |
| Facility Maintenance | $93K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $45K | $749K | $-705K | $2.8M |
| Sep 2026 | $60K | $410K | $-350K | $3.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |