| TV Revenue | $108K |
| TV Placement Bonus | $22K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $11K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $58K |
| Player Wages | $1.4M |
| Staff Wages | $57K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $98K |
| Facility Maintenance | $191K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $220K | $1.8M | $-1.6M | $1.8M |
| Sep 2026 | $49K | $728K | $-679K | $3.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $4.0M |