Income Breakdown
| TV Revenue | $7K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $3K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $141K |
| Staff Wages | $0 |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $235K |
| Loan Fees (Out) | $1K |
| Facility Maintenance | $70K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Oct 2030 |
$11K |
$446K |
$-435K |
$-15.9M |
| Sep 2030 |
$11K |
$448K |
$-437K |
$-15.4M |
| Aug 2030 |
$11K |
$425K |
$-413K |
$-15.0M |
| Jul 2030 |
$16K |
$353K |
$-337K |
$-14.6M |
| Jun 2030 |
$11K |
$385K |
$-374K |
$-14.3M |
| May 2030 |
$11K |
$380K |
$-369K |
$-13.9M |
| Apr 2030 |
$11K |
$377K |
$-366K |
$-13.5M |
| Mar 2030 |
$11K |
$372K |
$-361K |
$-13.1M |
| Feb 2030 |
$11K |
$369K |
$-359K |
$-12.8M |
| Jan 2030 |
$11K |
$942K |
$-932K |
$-12.4M |
| Dec 2029 |
$11K |
$347K |
$-337K |
$-11.5M |
| Nov 2029 |
$12K |
$470K |
$-459K |
$-11.2M |