Bar Lin

Sağ Orta Saha - Kryvbas
2 Şub 2027
Salı
İşlem

Bar Lin için işaretlendi

26 Sayı

Kryvbas Postası

25.01.2027
Futbol muhabirimizden Huzursuz

Oyuncu notları

Yackson Rivas bütün maç üzerlerine gitti

Başarılı çalım: 28. Yetmişinci dakikaya doğru bir kanat oyuncusunun yüzüne özel bir çaresizlik iner; işte oradaydı.

Maç

Kryvbas’ün bekleyişi sürüyor

Galibiyetsiz maç sayısı 5 oldu ve statta, en kötüsünü bekleyen bir tribünün o kendine özgü sessizliği var. Çirkin bir 1-0 çoğunu iyileştirirdi; insanı deli eden de bu.

Kadro

Kryvbas'da sinirler bozuldu

Merkezde Vitalii Koltsov vardı ve ayırdıklarında üç dört kişi daha işin içindeydi. Tesisler küçük yerlerdir, uzun sezonlar onları daha da küçültür.

Kadro

Kryvbas antrenmanında kimin ne kadar çalıştığına dair sözler

Birileri, birkaç kişinin düşündüğü şeyi yüksek sesle söyledi. Oleksii Khakhliov bunun merkezinde ve kadro şimdi standardın yükselip yükselmeyeceğini ya da ikisinin sadece konuşmayı kesip kesmeyeceğini öğrenecek.

Kulübe

Bar Lin hâlâ tek bir hatanın cezasını çekiyor

Kimse doğrulamayacak ve kadro kâğıtları bunu her hafta doğruluyor. Tek bir hata ona, hatanın hak ettiğinden şimdiden daha uzun bir ikinci tercih dönemi satın aldırdı.

Kulübe

Teknik direktörün hükmü

“Açıkçası sinirliyim. Kazanmaya yetecek kadarını yaptık ve kazanamadık.” Heorhiy Kravets 0‑0 sonrasında bunu saklamıyordu; Kryvbas soyunma odasında da saklayan yoktu.

Kulübe

Kryvbas, Maksym Mudryi'ın önüne başka birini koydu

Burada yapılabilecek bir itiraz yok ve işin içindeki herkes bunu biliyor; bu, yedek kulübesine giden yolu kısaltmıyor. Form, futbolda üzerine borç alınamayan tek para birimidir.

Maç

Kryvbas ile Veres arasında gol yok

Doksan dakika, eldiveni temiz iki kaleci ve saklanmaya değecek tek bir vuruş yok. Puandan daha memnun ayrılan taraf Veres olacak.

Sıradaki maç

Maksym Zaderaka eski dostlarıyla buluşuyor

Bir zamanlar öbür formayı giyiyordu. Cumartesi bu formayla Metalist karşısına çıkıyor ve bu hafta bunun sıradan bir maç olduğuna dair söyleyeceği her şey doğru olmayacak.

Kısaca

Eski sayılar
25 Sayı

Kryvbas Postası

18.01.2027
Futbol muhabirimizden İstikrarlı

Transfer

Volodymyr Vilivald Kryvbas takımından ayrılmak istiyor

"Burada her şeyimi verdim ve yeni bir mücadeleye ihtiyacım var." Talep resmî ve ilişki bir daha asla aynı olmayacak.

Maç

Kryvbas’ün bekleyişi sürüyor

Galibiyetsiz maç sayısı 4 oldu ve statta, en kötüsünü bekleyen bir tribünün o kendine özgü sessizliği var. Çirkin bir 1-0 çoğunu iyileştirirdi; insanı deli eden de bu.

Oyuncu notları

Araujo'a kimse yaklaşamadı

Başarılı çalım: 20. Top ona her geldiğinde birinin karar vermesi gerekti ve her seferinde karar yanlış oldu.

Maç

Kryvbas arkadan su alıyor

4 maç ve hepsinde en az iki gol. Bu kadar pozisyon üreten takımlar bununla bir süre yaşayabilir. Kimse sonsuza kadar yaşayamaz.

Kadro

Vitalii Koltsov bir takım arkadaşıyla tartıştı

Mesele futbol değildi ve gören herkes bunu biliyor. Cumartesi birlikte oynamak zorunda olan iki adam bu hafta Kryvbas'da bir haftada geri alınamayacak şeyler söyledi.

Tribün

Tribün Bar Lin'ı bağrına bastı

22 yaşında, yaşının iki katı insanlar onun adını haykırıyor; bir transferin yıllarca hak etmesi gereken, buralı bir çocuğun ise ortaya çıkmakla aldığı bir sevgi. Aynı zamanda futbolda karşılığını vermesi en zor şey.

Oyuncu notları

Maksym Zaderaka için o günlerden biri

Herkes onda böyle bir versiyonun bulunduğundan şüpheleniyordu; işte kanıtı. 8.21 ve stadyumda tek bir itiraz yok.

Kadro

Assane Seck yerinden kıpırdamıyor

"Kariyerimin en kolay imzası." Assane Seck, Kryvbas ile 4 yıl daha uzattı; teknik adam artık onun hakkında değil, onun etrafında plan yapabilir.

Oyuncu notları

Bar Lin'dan bir şölen

8.00 not aldı — bir muhabirin emin olmak için iki kez yazdığı türden bir sayı. Denediği her şey oldu, denemediği şeyler ise zahmete değmezdi.

Kısaca

22 Sayı

Kryvbas Postası

28.12.2026
Futbol muhabirimizden Kriz

Kadro

Kryvbas tarafında sözler uçuştu

Yvan Dibango ve bir takım arkadaşı bu hafta, geri alınması bir haftadan uzun sürecek şeyler söyledi. Mesele futbol değildi ve ikisi de cumartesi oynuyor.

Maç

Kryvbas, Epicentr karşısında yetersiz kaldı

Epicentr puanları alıp gitti; 0‑2'lik yenilgiyi tribünlere anlatmak kolay olmayacak.

Kulübe

Oleksandr Kemkin için saklanacak yer yok

“Ben işi yapan oyuncuları oynatırım. İşin tamamını.” Hiçbir isim söylenmedi; yine de bütün kameralar Oleksandr Kemkin’a döndü ve teknik adam buna ses çıkarmadı.

Kadro

Kryvbas antrenmanında kimin ne kadar çalıştığına dair sözler

Birileri, birkaç kişinin düşündüğü şeyi yüksek sesle söyledi. Oleksii Khakhliov bunun merkezinde ve kadro şimdi standardın yükselip yükselmeyeceğini ya da ikisinin sadece konuşmayı kesip kesmeyeceğini öğrenecek.

Kulübe

Teknik direktörün hükmü

“Bu benim sorumluluğum. Takımı ben seçiyorum ve yanlış seçtim.” Teknik direktörler bunu hem gerçekten inandıklarında hem de öyle görünmeleri gerektiğinde söyler; 0‑2 sonrasında Heorhiy Kravets kimse hangisi olduğunu soramadan odadan çıktı.

Kulübe

Bar Lin hâlâ tek bir hatanın cezasını çekiyor

Kimse doğrulamayacak ve kadro kâğıtları bunu her hafta doğruluyor. Tek bir hata ona, hatanın hak ettiğinden şimdiden daha uzun bir ikinci tercih dönemi satın aldırdı.

Kulübe

Kryvbas tarafında tutulan bir söz

Giovany Herbert oyuncusuna bir şey söylendi ve sonra o şey oldu. Bu sektörde bu bile dikkate değer sayılır ve soyunma odası bunu her taraftardan hızlı fark etti.

Oyuncu notları

Yackson Rivas durdurulamadı

Başarılı çalım: 13. İnsanları, bunun için ödül varmış gibi geçti ve sonlara doğru bek, deniyormuş gibi yapmayı bırakmıştı.

Kadro

17 yaşındaki Diego Cattaneo, hafta sonunun en iyi genci

Ligdeki diğer bütün çocuklarla ölçüldü ve içlerinde birinci çıktı. Kryvbas, bunun büyükler ödülüne varmasını istiyor.

Kısaca

18 Sayı

Kryvbas Postası

30.11.2026
Futbol muhabirimizden Kriz

Maç

Kryvbas için saklanacak yer yok

Dynamo Kyiv karşısında 0‑3 ve tekrarı izlemeye dayanacak tek bir itiraz yok. Teknik adam maç sonu karakterden söz etti; tribünler daha kısa kelimeler seçti.

Maç

Kryvbas için galibiyet hasretinin sonu görünmüyor

Galibiyetsiz geçen maç sayısı 8 oldu ve mazeretler sabırdan da ince bir hâl aldı. Kryvbas çatısı altında birilerinin bir yerden bir sonuç bulması gerekiyor.

Kadro

Oleksandr Kemkin tek başına yetti

8 kurtarış ve önündeki on adamın hak etmediği bir skor. Kaleciler yalnızca kötü günlerde fark edilir; bu, öteki günlerden biriydi.

Maç

Kryvbas fileleri bulamıyor

4 maçtır gol yok. Forvetler başlarını kaldırmayı bırakıyor, orta sahalar bir fazla dokunuş yapıyor ve üstten giden her şutun ardından, son golden beri birikmiş bir iç çekiş geliyor.

Maç

Kryvbas için gol yememek ufukta yok

En az iki gol yenilen maç sayısı 4 oldu. Savunma yeniden dizildi, kaleci alenen desteklendi ve goller yine de girmeye devam ediyor.

Kadro

Kryvbas'da sinirler bozuldu

Merkezde Vitalii Koltsov vardı ve ayırdıklarında üç dört kişi daha işin içindeydi. Tesisler küçük yerlerdir, uzun sezonlar onları daha da küçültür.

Kulübe

Teknik adam Oleksandr Kemkin üzerinden ders veriyor

"Bu forma için koşmayan, onu uzun süre giymez." İsim verilmedi, gerek de yoktu; o odadaki herkes kimden bahsedildiğini anladı.

Oyuncu notları

Yackson Rivas'a kimse yaklaşamadı

Başarılı çalım: 18. Top ona her geldiğinde birinin karar vermesi gerekti ve her seferinde karar yanlış oldu.

Yönetim

Kryvbas’te kapılar kapandı

Müzik kapalıydı ve duşlar geç saate kadar aktı. O soyunma odasında söylenenler orada kalır; ama cumartesi tutanağı yayımlayacak.

Kısaca

  • Kadro Kryvbas antrenmanında kimin ne kadar çalıştığına dair sözler
  • Kulübe Heorhiy Kravets: “Bahane yok”
  • Kulübe Bar Lin, Kryvbas'de hâlâ bir öğleden sonranın bedelini ödüyor
11 Sayı

Kryvbas Postası

12.10.2026
Futbol muhabirimizden Kriz

Maç

Kryvbas paramparça

Veres lehine 0‑3 ve manzara rakamın söylediği kadar kötüydü. Tartışılan yenilgiler vardır, bir de özür dilenen yenilgiler; bu ikincisindendi.

Oyuncu notları

Bar Lin'a kimse yaklaşamadı

Başarılı çalım: 24. Top ona her geldiğinde birinin karar vermesi gerekti ve her seferinde karar yanlış oldu.

Kadro

Kryvbas tarafında sözler uçuştu

Vitalii Koltsov ve bir takım arkadaşı bu hafta, geri alınması bir haftadan uzun sürecek şeyler söyledi. Mesele futbol değildi ve ikisi de cumartesi oynuyor.

Kadro

Oleksii Khakhliov, standartlar yüzünden bir takım arkadaşıyla tartıştı

Her soyunma odasının en eski kavgası ve gerçekten futbolla ilgili olan tek kavga: biri, diğerinin yeterince koymadığını düşünüyor. Aynı zamanda bir teknik adamın için için olmasına üzülmediği kavga.

Yönetim

Kryvbas’te kapılar kapandı

Müzik kapalıydı ve duşlar geç saate kadar aktı. O soyunma odasında söylenenler orada kalır; ama cumartesi tutanağı yayımlayacak.

Kadro

14 yeni yüz ve Kryvbas hâlâ birbirini öğreniyor

Tek bir transfer döneminde yeniden kurulan bir kadro, bunun bedelini kimsenin bütçelemediği bir para birimiyle öder. Futbol, oyuncuların toplamından kötü değildir; daha önce birlikte oynamış oyuncuların toplamından kötüdür.

Kulübe

Heorhiy Kravets soruların karşısında

“Bugün yeterince iyi değildik ve bunu süslemeyeceğim.” Heorhiy Kravets 0‑3 sonrasında, bir sonraki soruyu bilen ve cevaplamaya niyeti olmayan bir adamın tonuyla.

Kulübe

Vladyslav Kucheruk teknik adamdan payını aldı

"Burada kimse söz işitmeyecek kadar büyük değil." İsim verilmedi ama soyunma odası saymayı bilir, dinleyenler de öyle.

Kulübe

Form tablosu Maksym Mudryi oyuncusunu yakaladı

Bir başkası daha iyiydi, teknik direktör bunu bir kadro kâğıdıyla söyledi ve yapılacak bir itiraz yok. Formayı, geri alınabileceği tek yolla geri alacak.

Kısaca

10 Sayı

Kryvbas Postası

05.10.2026
Futbol muhabirimizden İyimser

Kadro

Kryvbas tarafında sözler uçuştu

Ante Bekavac ve bir takım arkadaşı bu hafta, geri alınması bir haftadan uzun sürecek şeyler söyledi. Mesele futbol değildi ve ikisi de cumartesi oynuyor.

Maç

Kryvbas, Poltava karşısında işini yaptı

Poltava karşısında hediye edilmemiş, hak edilmiş bir 2‑1. Herkesi bu haftayı değil gelecek haftayı konuşarak evine gönderen türden bir gün.

Tribün

Kryvbas taraftarı Bar Lin'da bir gözde buldu

Bir stadın kendinden saydığı 22 yaşındaki birine sakladığı özel bir sıcaklık vardır. Bar Lin artık ona sahip ve buradaki geri kalan zamanında yapacağı her şey, bedavaya verilen o iyi niyetle kıyaslanacak.

Oyuncu notları

Araujo herkesten farklı bir öğleden sonra yaşadı

8.23. Bir taraftarın orada olmayan birine anlatıp da bir türlü aktaramadığı performanslar vardır; bu onlardan biriydi ve rakam da yardımcı olmuyor.

Kadro

Kryvbas antrenmanında kimin ne kadar çalıştığına dair sözler

Birileri, birkaç kişinin düşündüğü şeyi yüksek sesle söyledi. Oleksii Khakhliov bunun merkezinde ve kadro şimdi standardın yükselip yükselmeyeceğini ya da ikisinin sadece konuşmayı kesip kesmeyeceğini öğrenecek.

Kadro

Collins Onovughe: “Ben yedek değilim”

“Antrenmanda benden istenen her şeyi yaptım ve cumartesi günleri hiçbir şey değişmedi.” Futbolun en tanıdık şikâyeti ve Kryvbas buna ya süreyle ya bir transferle cevap vermek zorunda.

Kadro

Joseph Jones ayın on birine seçildi

Bir ay, kimsenin oraya tesadüfen girmesine yetmeyecek kadar uzundur. Joseph Jones ligin en iyi on birinde; bir ödülden daha sessiz ve daha güvenilir bir iltifat.

Kulübe

Memnun bir Heorhiy Kravets

“Övgüyü oyuncular hak ediyor. Benim işim bugün kolaydı.” Değildi ve odadaki herkes bunu biliyordu; 2‑1 sonrasında Heorhiy Kravets cömert olmayı göze alabilirdi.

Transfer

Kryvbas ile Vitalii Koltsov arasındaki görüşmeler tıkandı

"Aramız çok açık ve aksini söylemek kimseye fayda etmez." Taraflar yaklaşmadı ve takvim kulübün lehine işlemiyor.

Kısaca

8 Sayı

Kryvbas Postası

21.09.2026
Futbol muhabirimizden Kriz

Kadro

Yvan Dibango bir takım arkadaşıyla tartıştı

Mesele futbol değildi ve gören herkes bunu biliyor. Cumartesi birlikte oynamak zorunda olan iki adam bu hafta Kryvbas'da bir haftada geri alınamayacak şeyler söyledi.

Maç

Kryvbas, Oleksandriya karşısında yetersiz kaldı

Oleksandriya puanları alıp gitti; 2‑3'lik yenilgiyi tribünlere anlatmak kolay olmayacak.

Transfer hedefleri

Union Berlin, Kryvbas kulübüne söyledi: Dmytro Bogdanov satılık değil

Girişim yapıldı ve cevap tek cümleyle geldi. Masada rakam yok, çünkü yeterli olacak bir rakam yoktu.

Kulübe

Oleksandr Kemkin teknik adamdan payını aldı

"Burada kimse söz işitmeyecek kadar büyük değil." İsim verilmedi ama soyunma odası saymayı bilir, dinleyenler de öyle.

Oyuncu notları

Bar Lin en yüksek notlarda

8.24 düzeyinde bir performans sık görülmez ve görüldüğünde takımın kalanı dekora dönüşür. Muhteşemdi.

Kadro

Oleksii Khakhliov, standartlar yüzünden bir takım arkadaşıyla tartıştı

Her soyunma odasının en eski kavgası ve gerçekten futbolla ilgili olan tek kavga: biri, diğerinin yeterince koymadığını düşünüyor. Aynı zamanda bir teknik adamın için için olmasına üzülmediği kavga.

Kulübe

Heorhiy Kravets soruların karşısında

“Bugün yeterince iyi değildik ve bunu süslemeyeceğim.” Heorhiy Kravets 2‑3 sonrasında, bir sonraki soruyu bilen ve cevaplamaya niyeti olmayan bir adamın tonuyla.

Kadro

Collins Onovughe, Kryvbas sistemine uymuyor

Sistem değişti, mevkisi değişmedi. Bir futbolcu formunu düzeltebilir; teknik direktörün dizilişini düzeltemez ve sorunun tamamı bu.

Sıradaki maç

Kryvbas için en iyiye karşı sınav

Sırada tablonun tepesindeki takım ve bu takımın gerçekte nerede olduğunun dürüst ölçüsü. Altındaki kulübü herkes yener; soru, Shakhtar karşısında ne olacağı.

Kısaca

5 Sayı

Kryvbas Postası

31.08.2026
Futbol muhabirimizden Huzursuz

Maç

Kryvbas için kupa yolculuğu bitti

Livyi Bereh karşısında 0‑3 ve yol burada bitiyor. Kupa vedaları ani ölümlerdir — rövanş yok, haftaya yok; mayısa kadar yalnızca lig var.

Tribün

Livyi Bereh deplasmanındaki kupa rezaleti Kryvbas ile birlikte eve döndü

0-3. Kupadan elenmek bir öğleden sonradır; böyle elenmek bir haftalık telefon programıdır ve teknik direktör her birini duyacak.

Oyuncu notları

20 yaşındaki Jhoel Maya maça damga vurdu — 7.99

20 yaşında 7.99 notu; yaşa hiçbir tolerans tanımayan bir takımda. Buna ihtiyacı olmadı ve sahadaki en az gergin adam gibi görünüyordu.

Kadro

Oleksandr Kemkin tek başına yetti

6 kurtarış ve önündeki on adamın hak etmediği bir skor. Kaleciler yalnızca kötü günlerde fark edilir; bu, öteki günlerden biriydi.

Transfer

Matvii Bodnar yazılı olarak ayrılık istedi

"Burası hakkında kötü söyleyecek tek kelimem yok. Sadece başka bir yerde olmam gerekiyor." Artık yazıya döküldü ve Kryvbas duymamış gibi yapamaz.

Transfer

Vladyslav Kucheruk artık bir Kryvbas oyuncusu

Bonservis bedeli $250.0K, sözleşme imzalı ve değip değmediği tartışması başlayabilir. Victoriia Sumy pazarlığı sıkı tuttu; kimin kazandığını zaman söyleyecek.

Transfer hedefleri

Monza, Kryvbas kulübüne söyledi: Jordan Longhi satılık değil

Girişim yapıldı ve cevap tek cümleyle geldi. Masada rakam yok, çünkü yeterli olacak bir rakam yoktu.

Kadro

Vitalii Koltsov bir takım arkadaşıyla tartıştı

Mesele futbol değildi ve gören herkes bunu biliyor. Cumartesi birlikte oynamak zorunda olan iki adam bu hafta Kryvbas'da bir haftada geri alınamayacak şeyler söyledi.

Tribün

Buranın çocuğu: Bar Lin

22 yaşında ve stat şimdiden adını söylüyor; bu, buralı çocukların başına gelen ve transferlerin neredeyse hiç yaşamadığı bir şeydir. Bundan sonra her şey, buralı olmaktan başka hiçbir şey yapmadan kazandığı bir sevgiyle ölçülecek.

Kısaca

1 Sayı

Kryvbas Postası

03.08.2026
Futbol muhabirimizden Kriz

Kadro

Maksym Zaderaka birlikte büyüdüğü kulübe geldi

Her futbolcunun çocukluk kulübü sorusuna bir cevabı vardır ve çoğu o cevabın gereğini hiç yapamaz. Maksym Zaderaka Kryvbas formasıyla yaptı ve ilk ay bunun bir adama ne yaptığını gösterecek.

Oyuncu notları

Araujo durdurulamadı

Başarılı çalım: 24. İnsanları, bunun için ödül varmış gibi geçti ve sonlara doğru bek, deniyormuş gibi yapmayı bırakmıştı.

Transfer

Kryvbas, Araujo'ın istediğini veremeyebilir

Bu sporun en meşru hırsı ve çoğu kulüp için tatmini en zor olanı. Araujo kıtasal futbol istiyor; Kryvbas'in bunu sağlayıp sağlayamayacağı, onunla değil önümüzdeki iki sezonla ilgili bir soru.

Kadro

Yvan Dibango yeni sözleşmeye imza attı

"Başka bir yerde olmayı hiç istemedim. Burada yarım kalmış işler var." Yvan Dibango Kryvbas ile 4 yıl daha devam ediyor.

Kadro

Kryvbas tarafında sözler uçuştu

Yvan Dibango ve bir takım arkadaşı bu hafta, geri alınması bir haftadan uzun sürecek şeyler söyledi. Mesele futbol değildi ve ikisi de cumartesi oynuyor.

Transfer

Maksym Zaderaka evine döndü

Forma hâlâ üzerine oturuyor. Maksym Zaderaka yeniden Kryvbas çatısı altında ve tribünün yarısı onu zaten bu renklerle hatırlıyor. Kimi transferi şehre anlatmak gerekir; bu kendi kendini anlattı.

Maç

Kryvbas, Zorya karşısında yetersiz kaldı

Zorya puanları alıp gitti; 0‑1'lik yenilgiyi tribünlere anlatmak kolay olmayacak.

Kadro

Kryvbas antrenmanında kimin ne kadar çalıştığına dair sözler

Birileri, birkaç kişinin düşündüğü şeyi yüksek sesle söyledi. Jhoel Maya bunun merkezinde ve kadro şimdi standardın yükselip yükselmeyeceğini ya da ikisinin sadece konuşmayı kesip kesmeyeceğini öğrenecek.

Transfer

Bar Lin sözleşmesinde saat işliyor

61 ay kaldı ve yukarıdan ses yok — teklif yok, görüşme yok, menajerinin cevaplayacağı bir şey yok. Pazarlığı takvime bırakan kulüpler, genellikle sonunda takvimle pazarlık eder.

Kısaca