• İç Saha
  • Ara
  • Uruguay
  • Uruguay Takım
  • Uruguay U21 Takım
  • Primera Division
  • Segunda Division
  • Primera Divisional C Serie A
  • Primera Divisional C Serie B
  • Primera Divisional C Serie C
  • Deutscher FK | A Takım
  • Deutscher FK | U20
  • Deutscher FK | U18
  • İzleme Listesi
  • Türkçe
    English Español Français Deutsch Português Русский 繁體中文 Türkçe 日本語
  • Yerel sürümü indir

Iker Pintos

Forvet - Deutscher FK
22 Mar 2033
Salı
İşlem
Genel Bakış Kişisel Sözleşme Haberler 31 Transferler İlişkiler Olaylar 74 Ödüller 12 Maçlar Tarihçe

Maçlar

6
2033
Tarih Zaman Stat Rakip Müsabaka Sonuç
12.02.2033 15:00 A Tacuarembo Primera Divisional C Serie A 3 - 1
26.02.2033 13:00 A Huracan Buceo Primera Divisional C Serie A 1 - 0
05.03.2033 15:00 A Salto Primera Divisional C Serie A 3 - 0
12.03.2033 17:30 H Oriental Primera Divisional C Serie A 1 - 4
16.03.2033 20:00 A Wanderers Copa Uruguay 0 - 0
19.03.2033 20:00 A Rocha Primera Divisional C Serie A 2 - 0