• İç Saha
  • Ara
  • Uruguay
  • Uruguay Takım
  • Uruguay U21 Takım
  • Primera Division
  • Segunda Division
  • Primera Divisional C Serie A
  • Primera Divisional C Serie B
  • Primera Divisional C Serie C
  • Deutscher FK | A Takım
  • Deutscher FK | U20
  • Deutscher FK | U18
  • İzleme Listesi
  • Türkçe
    English Español Français Deutsch Português Русский 繁體中文 Türkçe 日本語
  • Yerel sürümü indir

Lucas Da Silva

Stoper - Deutscher FK U18
17 Mar 2033
Perşembe
İşlem
Genel Bakış Kişisel Sözleşme Haberler Transferler İlişkiler Olaylar 19 Ödüller Maçlar Tarihçe

Maçlar

3
2033
Tarih Zaman Stat Rakip Müsabaka Sonuç
25.02.2033 11:00 A Huracan Buceo U18 Primera Divisional C Serie A U18 3 - 1
04.03.2033 13:00 A Salto U18 Primera Divisional C Serie A U18 3 - 1
11.03.2033 11:00 H Oriental U18 Primera Divisional C Serie A U18 3 - 0