| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Penafiel | Henrique Reis | Aktif | 40% | 1 | 19.07.2027 |
| Al Dhafra | Ismail Suqrat | Aktif | 40% | 1 | 10.07.2027 |
| Esenler Erokspor | Mustafa Dervisoglu | Rapor Hazır | 67% | 2 | 08.07.2027 |
| Arab Contractors | Mostafa Tarek | Aktif | 40% | 1 | 05.07.2027 |
| Haras El Hodoud | Mohamed El Wensh | Aktif | 40% | 1 | 28.06.2027 |
| Rukh | Kostiantyn Malynovskyi | Aktif | 40% | 1 | 16.06.2027 |
| Metalist | Serhiy Sirenko | Aktif | 40% | 1 | 07.06.2027 |
| Istra 1961 | Andrej Perisic | Aktif | 40% | 1 | 27.05.2027 |
| Zaglebie | Jan Zielinski | Aktif | 90% | 9 | 26.05.2027 |
| FC Argeș | Dorin Coman | Aktif | 75% | 3 | 25.05.2027 |
| Hrvace | Mario Colak | Aktif | 80% | 4 | 22.05.2027 |
| Vaduz | Philipp Mvogo | Aktif | 75% | 3 | 22.05.2027 |
| Gornik Zabrze | Karol Piatek | Aktif | 88% | 7 | 19.05.2027 |
| Pogon | Dawid Szymanski | Aktif | 90% | 9 | 17.05.2027 |
| Pogon | Karol Moder | Aktif | 80% | 4 | 17.05.2027 |
| Erzurumspor | Sinan Muldur | Aktif | 67% | 2 | 16.05.2027 |
| Piast | Lukasz Piszczek | Aktif | 83% | 5 | 14.05.2027 |
| Rapperswil-Jona | Michel Elvedi | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2027 |
| Zeleznicar Pancevo | Aleksandar Nastasic | Aktif | 67% | 2 | 12.05.2027 |
| Volos NPS | Emmanouil Vrousai | Aktif | 67% | 2 | 10.05.2027 |
| Petrolul Ploiești | Marius Mihaila | Aktif | 75% | 3 | 06.05.2027 |
| US Boulogne | Arnaud Dumas | Aktif | 67% | 2 | 05.05.2027 |
| Wellington Phoenix | Aaron Wallace | Aktif | 80% | 4 | 04.05.2027 |
| Zaglebie | Tomasz Buksa | Aktif | 83% | 5 | 04.05.2027 |
| Kryvbas | Taras Kulach | Aktif | 67% | 2 | 30.04.2027 |
| Spezia | Gregorio Bernardi | Aktif | 80% | 4 | 27.04.2027 |
| Iraklis | Ioannis Vlachodimos | Aktif | 40% | 1 | 25.04.2027 |
| B.93 | Nikolaj Hojbjerg | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2027 |
| Cukaricki | Miroslav Nastasic | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2027 |
| Obolon | Kostiantyn Dovbyk | Aktif | 40% | 1 | 20.04.2027 |
| Campobasso | Luigi Costa | Aktif | 40% | 1 | 19.04.2027 |
| Bodrum FK | Erdem Yildirim | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2027 |
| Erzurumspor | Oguzhan Demiral | Aktif | 67% | 2 | 16.04.2027 |
| Al Shaab | Sultan Al Menhali | Aktif | 67% | 2 | 14.04.2027 |
| Monza | Ciro Rizzo | Aktif | 80% | 4 | 13.04.2027 |
| Saipa | Ashkan Jahanbakhsh | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2027 |
| OFI | Emmanouil Siopis | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Asteras | Nikos Tsimikas | Aktif | 40% | 1 | 09.04.2027 |
| Harrogate Town | Paul Richardson | Aktif | 67% | 2 | 09.04.2027 |
| Vegalta Sendai | Wataru Sakai | Aktif | 40% | 1 | 09.04.2027 |
| Al Fujairah | Salem Suqrat | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2027 |
| CSM Reșița | Alexandru Mitrita | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Hermannstadt | Claudiu Marin | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Motor Lublin | Robert Glik | Aktif | 67% | 2 | 04.04.2027 |
| FC Argeș | Ianis Ratiu | Aktif | 40% | 1 | 02.04.2027 |
| UTA Arad | Alexandru Puscas | Aktif | 67% | 2 | 01.04.2027 |
| Guairena | Ivan Gimenez | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| River Plate | Luis Enciso | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| FC Argeș | Nicusor Deac | Aktif | 80% | 4 | 28.03.2027 |
| Mačva Šabac | Miroslav Kostic | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2027 |
| Al Ahli | Khalid Obaid | Aktif | 40% | 1 | 25.03.2027 |
| Farul Constanța | Nicusor Moldovan | Aktif | 40% | 1 | 23.03.2027 |
| Colo-Colo | Mauricio Sierralta | Aktif | 40% | 1 | 20.03.2027 |
| Chiapas | Erick Pineda | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Trelleborg | Daniel Ekdal | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Deportes Concepción | Juan Sierralta | Aktif | 75% | 3 | 12.03.2027 |
| Pogon | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 86% | 6 | 09.03.2027 |
| Medeama | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2027 |
| Cotonsport Garoua | Marcel Song | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2027 |
| Deportes Copiapó | Luis Fernandez | Aktif | 40% | 1 | 04.03.2027 |
| Slovan Liberec | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| Sydney FC | Hayden Baker | Aktif | 40% | 1 | 24.02.2027 |
| Wanderers | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.02.2027 |
| Spezia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.02.2027 |
| Hermannstadt | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 15.02.2027 |
| Umeå FC | Joel Olsen | Aktif | 67% | 2 | 24.01.2027 |
| Jagiellonia | Bartosz Frankowski | Aktif | 80% | 4 | 26.12.2026 |
| AEL Larisa | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 24.12.2026 |
| Wisla Krakow | Mateusz Buksa | Aktif | 86% | 6 | 19.12.2026 |
| Wisła Płock | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 19.12.2026 |
| Oleksandriya | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 17.12.2026 |
| Helsingborg | Sam Claesson | Aktif | 40% | 1 | 16.12.2026 |
| HNK Gorica | Andrej Budimir | Aktif | 40% | 1 | 11.12.2026 |
| Karviná | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2026 |
| Legia | Marcin Grosicki | Aktif | 67% | 2 | 28.11.2026 |
| Lech | Robert Bednarek | Aktif | 40% | 1 | 26.11.2026 |
| HNK Gorica | Darijo Benko | Aktif | 40% | 1 | 25.11.2026 |
| Legia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 24.11.2026 |
| Radomiak Radom | Damian Jozwiak | Aktif | 67% | 2 | 16.11.2026 |
| Arka Gdynia | Jan Bednarek | Aktif | 40% | 1 | 11.11.2026 |
| Lumezzane | Nicolò Monteleone | Aktif | 40% | 1 | 02.11.2026 |
| Bruk-Bet Termalica | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 80% | 4 | 24.10.2026 |
| Stal Rzeszów | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 21.09.2026 |
| Widzew Łódź | Grzegorz Frankowski | Aktif | 40% | 1 | 21.09.2026 |
| Amstetten | Oyuncu İzleme Departmanı | Kısa Listede | 0% | 0 | |
| ŁKS Łódź | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 |