| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Billy Gilmour | Napoli | Rapor Hazır | 148 / 149 | 75% | 3 | 14.08.2027 | - |
| Lloyd Kelly | Juventus | Rapor Hazır | 147 / 153 | 75% | 3 | 14.08.2027 | Onayla |
| Diant Ramaj | Borussia Dortmund | Rapor Hazır | 142 / 142 | 75% | 3 | 13.08.2027 | - |
| Pau Navarro | Villarreal | Rapor Hazır | 146 / 146 | 83% | 5 | 13.08.2027 | - |
| Noah Atubolu | SC Freiburg | Rapor Hazır | 147 / 160 | 67% | 2 | 13.08.2027 | - |
| Mouctar Diakhaby | Valencia | Aktif | 143 / 144 | 40% | 1 | 13.08.2027 | - |
| Evander | FC Cincinnati | Rapor Hazır | 139 / 143 | 86% | 6 | 11.08.2027 | - |
| Strahinja Pavlović | AC Milan | Rapor Hazır | 150 / 155 | 67% | 2 | 11.08.2027 | - |
| Samuele Angori | Pisa | Aktif | 142 / 149 | 40% | 1 | 11.08.2027 | - |
| Arnau Tenas | Villarreal | Rapor Hazır | 145 / 138 | 67% | 2 | 10.08.2027 | - |
| Robert Sánchez | Chelsea | Rapor Hazır | 152 / 156 | 75% | 3 | 10.08.2027 | - |
| Lucas Perri | Leeds United | Rapor Hazır | 142 / 141 | 75% | 3 | 10.08.2027 | - |
| Javi Guerra | Valencia | Rapor Hazır | 147 / 149 | 88% | 7 | 09.08.2027 | - |
| Lucien Agoumé | Sevilla | Rapor Hazır | 145 / 145 | 67% | 2 | 09.08.2027 | - |
| Andrea Cambiaso | Juventus | Aktif | 152 / 149 | 40% | 1 | 09.08.2027 | - |
| Amadou Onana | Aston Villa | Rapor Hazır | 156 / 154 | 86% | 6 | 07.08.2027 | - |
| Jurriën Timber | Arsenal | Rapor Hazır | 166 / 165 | 88% | 7 | 07.08.2027 | - |
| Lucas Chevalier | Juventus | Rapor Hazır | 154 / 162 | 67% | 2 | 07.08.2027 | - |
| Sergio Gómez | Real Sociedad | Rapor Hazır | 144 / 136 | 83% | 5 | 05.08.2027 | - |
| Neco Williams | Nottingham Forest | Rapor Hazır | 144 / 146 | 75% | 3 | 04.08.2027 | - |
| Josh Doig | Sassuolo | Rapor Hazır | 145 / 153 | 75% | 3 | 04.08.2027 | - |
| Luiz Júnior | Villarreal | Rapor Hazır | 146 / 154 | 75% | 3 | 04.08.2027 | - |
| James Trafford | Leeds United | Aktif | 141 / 140 | 40% | 1 | 04.08.2027 | - |
| Nicolás Capaldo | Hamburger SV | Aktif | 140 / 134 | 40% | 1 | 04.08.2027 | - |
| Roger Ibañez | Al-Ahli | Rapor Hazır | 153 / 150 | 83% | 5 | 03.08.2027 | - |
| Samuel Dahl | Benfica | Rapor Hazır | 141 / 142 | 67% | 2 | 03.08.2027 | - |
| Enrico Delprato | Parma | Aktif | 140 / 128 | 40% | 1 | 01.08.2027 | - |
| Federico Gatti | Juventus | Aktif | 152 / 148 | 40% | 1 | 01.08.2027 | - |
| Emanuele Valeri | Parma | Rapor Hazır | 141 / 137 | 67% | 2 | 31.07.2027 | - |
| Felipe Loyola | Pisa | Rapor Hazır | 139 / 143 | 67% | 2 | 31.07.2027 | - |
| Riccardo Calafiori | Arsenal | Rapor Hazır | 163 / 170 | 67% | 2 | 29.07.2027 | - |
| Abel Bretones | Osasuna | Rapor Hazır | 143 / 146 | 75% | 3 | 29.07.2027 | - |
| Matías Palacios | Al Ain | Aktif | 143 / 136 | 40% | 1 | 28.07.2027 | - |
| Ângelo | Al-Nassr | Rapor Hazır | 138 / 131 | 75% | 3 | 27.07.2027 | - |
| Hidemasa Morita | Hull City | Rapor Hazır | 141 / 133 | 86% | 6 | 26.07.2027 | - |
| Pablo Barrios | Atlético Madrid | Reddedildi | 161 / 161 | 86% | 6 | 24.07.2027 | Reddet |
| Evan N'Dicka | AS Roma | Rapor Hazır | 158 / 160 | 75% | 3 | 24.07.2027 | - |
| Pape Guèye | Villarreal | Aktif | 151 / 139 | 40% | 1 | 23.07.2027 | - |
| Sepp van den Berg | Brentford | Aktif | 147 / 138 | 40% | 1 | 23.07.2027 | - |
| Iván Fresneda | Sporting CP | Reddedildi | 148 / 155 | 67% | 2 | 21.07.2027 | Reddet |
| Erik Gabriel | América de Natal | Aktif | 88 / 88 | 30% | 1 / 1m | 21.07.2027 | - |
| Diego Queiroz | Mirassol | Aktif | 125 / 128 | 42% | 1 / 1m | 21.07.2027 | - |
| Júlio Fidelis | Mirassol | Aktif | 116 / 123 | 30% | 1 / 1m | 21.07.2027 | - |
| Juan Camilo Largacha | CSA | Aktif | 95 / 95 | 30% | 1 / 1m | 21.07.2027 | - |
| Víctor Gómez | Braga | Rapor Hazır | 144 / 145 | 80% | 4 | 20.07.2027 | - |
| Natan | Betis | Rapor Hazır | 150 / 148 | 83% | 5 | 20.07.2027 | - |
| Yago Candido | Corinthians | Kaybedildi | 100 / 111 | 90% | 1 | 19.07.2027 | - |
| Urko González | Espanyol | Rapor Hazır | 141 / 137 | 75% | 3 | 18.07.2027 | - |
| Yasin Ayari | Brighton | Rapor Hazır | 152 / 150 | 67% | 2 | 13.07.2027 | - |
| Filip Jörgensen | Chelsea | Aktif | 151 / 163 | 40% | 1 | 13.07.2027 | - |
| Hugo Souza | Corinthians | Aktif | 142 / 134 | 40% | 1 | 13.07.2027 | - |
| Juan Miranda | Bologna | Rapor Hazır | 141 / 146 | 75% | 3 | 08.07.2027 | - |
| Abner Vinicius | LOSC Lille | Aktif | 139 / 148 | 40% | 1 | 07.07.2027 | - |
| Christian | Krasnodar | Aktif | 139 / 129 | 40% | 1 | 04.07.2027 | - |
| Tino Livramento | Newcastle United | Reddedildi | 158 / 164 | 83% | 5 | 03.07.2027 | Reddet |
| Predrag Rajković | Al-Ittihad | Rapor Hazır | 141 / 141 | 67% | 2 | 03.07.2027 | - |
| André Onana | Manchester United | Aktif | 143 / 137 | 40% | 1 | 03.07.2027 | - |
| Antonín Kinský | Liverpool | Rapor Hazır | 143 / 143 | 67% | 2 | 02.07.2027 | - |
| Guglielmo Vicario | Tottenham | Aktif | 153 / 157 | 40% | 1 | 02.07.2027 | - |
| Braian Brítez | Manaus | Aktif | 103 / 106 | 52% | 1 / 1m | 29.06.2027 | - |
| David da Hora | Manaus | Aktif | 113 / 113 | 30% | 1 / 1m | 29.06.2027 | - |
| Jonathan Jesus | Manaus | Aktif | 124 / 127 | 30% | 1 / 1m | 29.06.2027 | - |
| Jefferson | Tombense | Aktif | 112 / 112 | 42% | 1 / 1m | 29.06.2027 | - |
| Salatiel | América de Natal | Aktif | 102 / 102 | 42% | 1 / 1m | 29.06.2027 | - |
| Ryan Gravenberch | Liverpool | Rapor Hazır | 170 / 160 | 67% | 2 | 27.06.2027 | - |
| Tyrick Mitchell | Crystal Palace | Reddedildi | 150 / 154 | 86% | 6 | 22.06.2027 | Reddet |
| Otávio | Dinamo Moscow | Reddedildi | 141 / 144 | 75% | 3 | 21.06.2027 | Reddet |
| Jordan Zemura | Udinese | Reddedildi | 138 / 140 | 75% | 3 | 19.06.2027 | Reddet |
| Jindřich Staněk | Zenit | Reddedildi | 139 / 129 | 67% | 2 | 16.06.2027 | Reddet |
| Tyler Adams | Bournemouth | Reddedildi | 150 / 145 | 80% | 4 | 10.06.2027 | Reddet |
| Iliman N'Diaye | Zenit | Görüşülüyor | 154 / 154 | 67% | 2 | 01.06.2027 | - |
| Luiz Henrique | Bayer Leverkusen | Görüşülüyor | 146 / 147 | 71% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Kaio Jorge | Palmeiras | Görüşülüyor | 137 / 139 | 67% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Marcos Antonio | Flamengo | Rapor Hazır | 139 / 139 | 69% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Rayan | Brighton | Aktif | 149 / 153 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Antônio | Porto Velho | Aktif | 93 / 96 | 52% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Luiz Henrique | Independência | Aktif | 89 / 89 | 30% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Rodrigo Bazilio | Lagarto | Aktif | 91 / 94 | 42% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Pedoca | Iguatu | Aktif | 89 / 92 | 42% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Victor Vásquez | Iguatu | Aktif | 76 / 79 | 42% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Hugo Leonardo | Barra | Aktif | 110 / 113 | 52% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Yuri Farrapo | Azuriz | Aktif | 71 / 74 | 30% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Cristiano Porto | Ceilândia | Aktif | 38 / 43 | 30% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Jean Sales | Sousa | Aktif | 85 / 88 | 52% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Tigre | ASA | Aktif | 33 / 38 | 30% | 1 / 1m | 19.05.2027 | - |
| Paulinho | Palmeiras | Aktif | 143 / 146 | 75% | 3 | 01.03.2027 | - |
| Galeno | Al-Ahli | Aktif | 149 / 145 | 80% | 4 | 27.02.2027 | Güçlü Onay |
| Ferdi Kadıoğlu | Brighton | Aktif | 144 / 136 | 67% | 2 | 26.02.2027 | - |
| Yves Bissouma | Tottenham | Aktif | 146 / 156 | 40% | 1 | 26.02.2027 | - |
| Destiny Udogie | Tottenham | Aktif | 159 / 160 | 75% | 3 | 25.02.2027 | Güçlü Onay |
| Ibrahim Sangaré | Nottingham Forest | Aktif | 153 / 143 | 75% | 3 | 13.02.2027 | - |
| Mats Wieffer | Brighton | Aktif | 146 / 143 | 67% | 2 | 02.02.2027 | Onayla |
| Beraldo | Paris Saint-Germain | Aktif | 142 / 145 | 40% | 1 | 05.01.2027 | - |
| Fabrício Bruno | Cruzeiro | Aktif | 141 / 129 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Jean Lucas | Bahia | Aktif | 137 / 129 | 40% | 1 | 28.12.2026 | - |
| Arthur | Atlético Mineiro | Aktif | 135 / 137 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Vitor Roque | Inter | Aktif | 142 / 148 | 69% | 1 | 01.12.2026 | Onayla |
| Rasmus Kristensen | FC Midtjylland | Aktif | 148 / 141 | 89% | 8 | 20.09.2026 | Güçlü Onay |
| Lukáš Provod | Slavia Prague | Aktif | 142 / 141 | 80% | 4 | 14.09.2026 | Güçlü Onay |
| Youssef Al Hammadi | Al Ahli | Aktif | 145 / 135 | 67% | 2 | 11.09.2026 | Onayla |
| Gabriel Mesquita | Paysandu | Aktif | 114 / 114 | 42% | 1 / 1m | 09.09.2026 | - |
| Fermín | Barcelona | Aktif | 161 / 141 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Prince Amoako | FC Nordsjaelland | Aktif | 123 / 126 | 40% | 1 | 30.08.2026 | - |
| Pedrinho | Tuna Luso | Aktif | 85 / 88 | 30% | 1 / 1m | 25.08.2026 | - |
| Tiepo | Floresta | Aktif | 112 / 112 | 30% | 1 / 1m | 25.08.2026 | - |
| Adriano Jagušić | Panathinaikos | Aktif | 129 / 144 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Roger Fernandes | Al-Ittihad | Aktif | 137 / 156 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Givairo Read | Feyenoord | Aktif | 130 / 142 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Allan Vitor | Independência | Aktif | 74 / 77 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Léo Rodrigues | Tocantinópolis | Aktif | 97 / 97 | 42% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Thiago Souza | Tuna Luso | Aktif | 86 / 86 | 42% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Gabriel Morbeck | Itabirito | Aktif | 98 / 98 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Caetano | Bragantino | Aktif | 98 / 101 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Alex Azeredo | Aktif | 109 / 109 | 52% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - | |
| Magno Souza | Aktif | 94 / 94 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - | |
| Miguel Silva | Marcílio Dias | Aktif | 92 / 95 | 42% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Tiago Farias | Marcílio Dias | Aktif | 65 / 70 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Keder Junior | Guarany de Bagé | Aktif | 92 / 95 | 42% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Ricardinho | Aktif | 115 / 115 | 52% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - | |
| Felipe Laurindo | Santos | Aktif | 84 / 89 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Felipe Mandarino | Água Santa | Aktif | 78 / 83 | 42% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Mason Mount | Manchester United | Aktif | 147 / 138 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Nuno Mendes | Paris Saint-Germain | Aktif | 168 / 149 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Yoane Wissa | Newcastle United | Aktif | 140 / 131 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Francisco Conceição | Juventus | Aktif | 148 / 172 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Charles De Ketelaere | Atalanta | Aktif | 153 / 164 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |