| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Godfried Frimpong | Kasimpasa | Rapor Hazır | 114 / 124 | 80% | 4 | 17.11.2026 | - |
| Enric Llansana | Anderlecht | Rapor Hazır | 117 / 129 | 80% | 4 | 17.11.2026 | - |
| Sam de Grand | Lommel | Rapor Hazır | 98 / 89 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Luca Ferrara | Olympic Charleroi | Rapor Hazır | 113 / 108 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Raphaël Sarfo | Patro Eisden | Rapor Hazır | 104 / 103 | 75% | 3 | 14.11.2026 | - |
| Amadou Onana | Manchester City | Rapor Hazır | 146 / 148 | 75% | 3 | 14.11.2026 | - |
| Robyn Esajas | Chaves | Rapor Hazır | 90 / 95 | 75% | 3 | 13.11.2026 | - |
| Antoine Colassin | Charleroi | Rapor Hazır | 120 / 128 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Tom van de Looi | Famalicao | Rapor Hazır | 114 / 112 | 80% | 4 | 12.11.2026 | - |
| Amourricho van Axel Dongen | Lokeren-Temse | Aktif | 125 / 124 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Elayis Tavşan | Samsunspor | Rapor Hazır | 111 / 111 | 80% | 4 | 11.11.2026 | - |
| Cody Gakpo | Liverpool | Rapor Hazır | 163 / 157 | 67% | 2 | 10.11.2026 | - |
| Tijjani Noslin | Lazio | Aktif | 143 / 133 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Ezechiel Banzuzi | RB Leipzig | Aktif | 129 / 142 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Kelly N'Mai | Salford City | Rapor Hazır | 107 / 112 | 67% | 2 | 08.11.2026 | - |
| Kees de Boer | Salernitana | Rapor Hazır | 121 / 110 | 67% | 2 | 08.11.2026 | - |
| Carlos Quintero | AZ | Rapor Hazır | 148 / 133 | 67% | 2 | 08.11.2026 | - |
| Ruben Kluivert | Olympique Lyonnais | Aktif | 128 / 125 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Olivier Dumont | RWDM | Rapor Hazır | 122 / 114 | 67% | 2 | 06.11.2026 | - |
| Robert-Jan Vanwesemael | Sint-Truiden | Rapor Hazır | 116 / 119 | 67% | 2 | 06.11.2026 | - |
| Evangelos Patoulidis | Sandefjord | Aktif | 119 / 105 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Ewoud Pletinckx | OH Leuven | Rapor Hazır | 112 / 124 | 67% | 2 | 02.11.2026 | - |
| Cedric Hatenboer | Anderlecht | Rapor Hazır | 102 / 122 | 75% | 3 | 01.11.2026 | - |
| Kyriani Sabbe | Club Brugge | Rapor Hazır | 122 / 121 | 67% | 2 | 30.10.2026 | - |
| Myron van Brederode | KV Mechelen | Aktif | 132 / 120 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Aimé Omgba | KV Mechelen | Rapor Hazır | 117 / 131 | 67% | 2 | 29.10.2026 | - |
| Milan van Ewijk | Coventry City | Rapor Hazır | 121 / 123 | 67% | 2 | 29.10.2026 | - |
| Shawn Adewoye | Patro Eisden | Aktif | 129 / 124 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Jurgen Ekkelenkamp | Udinese | Rapor Hazır | 137 / 128 | 80% | 4 | 27.10.2026 | - |
| Ki-Jana Hoever | Sparta Prague | Rapor Hazır | 113 / 123 | 75% | 3 | 26.10.2026 | - |
| Tristan Degreef | Anderlecht | Rapor Hazır | 120 / 132 | 75% | 3 | 24.10.2026 | - |
| Jesse Bosch | GKS Katowice | Rapor Hazır | 111 / 111 | 67% | 2 | 23.10.2026 | - |
| Denzel Hall | Rotherham United | Rapor Hazır | 110 / 113 | 67% | 2 | 23.10.2026 | - |
| Matisse Samoise | KAA Gent | Aktif | 113 / 113 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Daan Heymans | Racing Genk | Rapor Hazır | 128 / 132 | 75% | 3 | 21.10.2026 | - |
| Jorrel Hato | Chelsea | Rapor Hazır | 143 / 149 | 75% | 3 | 20.10.2026 | - |
| Zinho Vanheusden | Antwerp | Aktif | 124 / 125 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Justin Kluivert | Bournemouth | Aktif | 138 / 152 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Derensili Sanches Fernandes | Huddersfield Town | Rapor Hazır | 113 / 116 | 67% | 2 | 19.10.2026 | - |
| Rick van Drongelen | Samsunspor | Aktif | 114 / 147 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Mitchel Bakker | Wrexham | Rapor Hazır | 124 / 124 | 75% | 3 | 16.10.2026 | - |
| Bryan Van Hove | RWDM | Aktif | 102 / 115 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Denzel De Roeve | Brann | Aktif | 119 / 113 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Achraf el Bouchataoui | Pro Vercelli | Aktif | 104 / 105 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Deabeas Owusu-Sekyere | Tianjin Jinmen Tiger | Aktif | 103 / 116 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Killian Sardella | Anderlecht | Aktif | 114 / 140 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Roméo Lavia | Chelsea | Aktif | 157 / 149 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Louis Patris | Union SG | Rapor Hazır | 114 / 118 | 67% | 2 | 06.10.2026 | - |
| Bjorn Meijer | Sampdoria | Aktif | 125 / 110 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Brian Plat | Beerschot | Aktif | 117 / 113 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Mats Wieffer | Brighton | Aktif | 152 / 128 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Anton Tanghe | Zulte Waregem | Aktif | 116 / 99 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Brian De Keersmaecker | Oxford United | Aktif | 133 / 131 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Luuk Wouters | Dinamo Makhachkala | Aktif | 81 / 113 | 40% | 1 | 02.10.2026 | - |
| Fabio Ferraro | Dender | Aktif | 96 / 101 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Ringo Meerveld | Heerenveen | Aktif | 124 / 117 | 40% | 1 | 29.09.2026 | - |
| Devyne Rensch | AS Roma | Aktif | 136 / 140 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Joshua Zirkzee | Manchester United | Aktif | 136 / 157 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Maxim De Cuyper | Brighton | Aktif | 150 / 140 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Million Manhoef | Stoke City | Rapor Hazır | 112 / 115 | 67% | 2 | 21.09.2026 | - |
| Joël Zwarts | CSKA Sofia | Aktif | 95 / 116 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Matthias Nartey | IFK Värnamo | Aktif | 100 / 105 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Xavello Druiventak | Yantra | Rapor Hazır | 93 / 102 | 67% | 2 | 16.09.2026 | - |
| Kamiel Van De Perre | Union SG | Rapor Hazır | 117 / 127 | 67% | 2 | 15.09.2026 | - |
| Nassef Chourak | Kalmar FF | Aktif | 100 / 93 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Damienus Reverson | Zurich | Aktif | 110 / 95 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Bobby Adekanye | Manisa FK | Aktif | 102 / 125 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Mathias Delorge | KAA Gent | Aktif | 108 / 115 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Ammar Ramadan | Preston | Görüşülüyor | 116 / 117 | 66% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Ruben van Bommel | PSV | Kaybedildi | 127 / 134 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| David Min | Utrecht | Kaybedildi | 117 / 125 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |