| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ties Wieggers | De Graafschap | Aktif | 126 / 126 | 30% | 1 / 1m | 08.11.2028 | - |
| Tyrique Mercera | Groningen | Aktif | 126 / 118 | 86% | 1 | 21.08.2028 | Onayla |
| Temirlan Anarbekov | Kairat | Aktif | 123 / 127 | 40% | 1 | 17.08.2028 | - |
| Alex Kouto Horio Pisano | Nagoya Grampus | Aktif | 119 / 138 | 40% | 1 | 17.08.2028 | - |
| Valerio Boffelli | Cavese | Aktif | 114 / 117 | 40% | 2 | 16.08.2028 | - |
| Muhammadyusuf Sobirov | Bunyodkor | Aktif | 113 / 133 | 40% | 1 | 16.08.2028 | - |
| Alexey Ploschadny | Noah | Aktif | 124 / 134 | 40% | 1 | 16.08.2028 | - |
| Karl Etta Eyong | Real Sociedad | Aktif | 154 / 154 | 40% | 1 | 14.08.2028 | - |
| Lorenzo Colombo | Genoa | Aktif | 145 / 139 | 40% | 1 | 14.08.2028 | - |
| Cristian Santander | Barranquilla | Aktif | 120 / 119 | 40% | 1 | 07.08.2028 | - |
| Guillaume Restes | Toulouse FC | Kaybedildi | 149 / 157 | 40% | 1 | 24.07.2028 | - |
| Robert Cook | Accrington Stanley | Aktif | 114 / 112 | 40% | 1 | 24.07.2028 | - |
| Jorthy Mokio | ADO Den Haag | Aktif | 136 / 147 | 40% | 1 | 17.07.2028 | - |
| Riquelme Thompson-Jones | Accrington Stanley | Görüşülüyor | 115 / 121 | 40% | 1 | 17.07.2028 | - |
| Simone Suppa | Virtus Verona | Aktif | 88 / 95 | 40% | 1 | 17.07.2028 | - |
| Ryunosuke Sato | Eibar | Aktif | 139 / 132 | 40% | 9 | 10.07.2028 | - |
| Héctor Fort | Real Sociedad | Aktif | 148 / 154 | 40% | 7 | 10.07.2028 | - |
| Aarón Ochoa | Málaga | Aktif | 120 / 121 | 40% | 3 | 10.07.2028 | - |
| Joaquín Panichelli | Twente | Rapor Hazır | 148 / 146 | 86% | 1 | 03.07.2028 | - |
| Tristan van Gilst | Heracles | Rapor Hazır | 126 / 130 | 86% | 1 | 26.06.2028 | - |
| Pau Cubarsí | Real Sociedad | Aktif | 160 / 166 | 40% | 1 | 21.06.2028 | - |
| Cheveyo Tsawa | Club Brugge | Aktif | 126 / 137 | 40% | 1 | 21.06.2028 | - |
| Mohammed El Âdfaoui | Westerlo | Aktif | 118 / 128 | 40% | 1 | 21.06.2028 | - |
| Esmir Bajraktarević | De Graafschap | Rapor Hazır | 131 / 139 | 86% | 1 | 12.06.2028 | - |
| Gaoussou Diarra | Heerenveen | Kaybedildi | 128 / 123 | 86% | 1 | 07.06.2028 | - |
| Illaijh de Ruijter | ADO Den Haag | Rapor Hazır | 120 / 124 | 86% | 1 | 04.06.2028 | - |
| Ricardo Pepi | Mallorca | Aktif | 150 / 147 | 40% | 2 | 01.06.2028 | - |
| Pau Víctor | Braga | Aktif | 146 / 148 | 40% | 1 | 01.06.2028 | - |
| Jayden Danns | Bradford City | Aktif | 138 / 137 | 40% | 1 | 01.06.2028 | - |
| Nicolò Tresoldi | Club Brugge | Aktif | 138 / 139 | 40% | 1 | 31.05.2028 | - |
| Ryan McAidoo | Oldham Athletic | Aktif | 123 / 137 | 40% | 5 | 29.05.2028 | - |
| Rio Ngumoha | Plymouth Argyle | Aktif | 144 / 149 | 40% | 2 | 29.05.2028 | - |
| Mateus Mané | Burnley | Aktif | 144 / 152 | 40% | 4 | 28.05.2028 | - |
| Babis Kostoulas | Oxford United | Aktif | 141 / 138 | 40% | 4 | 27.05.2028 | - |
| Trey Nyoni | Rotherham United | Aktif | 141 / 137 | 40% | 4 | 27.05.2028 | - |
| Eli Junior Kroupi | Bournemouth | Aktif | 147 / 149 | 40% | 4 | 26.05.2028 | - |
| Amin Nabizada | Exeter City | Aktif | 111 / 119 | 40% | 4 | 25.05.2028 | - |
| Ibrahim Fullah | Charlton Athletic | Aktif | 120 / 128 | 40% | 2 | 25.05.2028 | - |
| Kevin | Fulham | Aktif | 157 / 156 | 40% | 2 | 25.05.2028 | - |
| Shea Lacey | Crystal Palace | Aktif | 132 / 137 | 40% | 1 | 23.05.2028 | - |
| Josh Nichols | Oldham Athletic | Aktif | 120 / 124 | 40% | 7 | 21.05.2028 | - |
| Luca Williams-Barnett | Walsall | Aktif | 125 / 124 | 40% | 5 | 20.05.2028 | - |
| Ez Abde | Betis | Aktif | 159 / 156 | 40% | 2 | 20.05.2028 | - |
| Ben Gannon Doak | Charlton Athletic | Aktif | 153 / 152 | 40% | 1 | 20.05.2028 | - |
| Honest Ahanor | Atalanta | Aktif | 137 / 140 | 40% | 5 | 17.05.2028 | - |
| Gabe Forsyth | Colchester United | Aktif | 111 / 110 | 40% | 2 | 17.05.2028 | - |
| Omar Khedr | Gillingham | Aktif | 116 / 121 | 40% | 4 | 16.05.2028 | - |
| Jorge Salinas | Racing Santander | Aktif | 135 / 145 | 40% | 2 | 15.05.2028 | - |
| Ryan Kavuma-McQueen | Accrington Stanley | Aktif | 119 / 126 | 40% | 6 | 14.05.2028 | - |
| Jan Bürger | Northampton Town | Aktif | 123 / 131 | 40% | 4 | 13.05.2028 | - |
| Jonathan Dubasin | Osasuna | Aktif | 151 / 156 | 40% | 1 | 11.05.2028 | - |
| Jaidon Anthony | Derby County | Aktif | 142 / 131 | 40% | 1 | 10.05.2028 | - |
| Malick Fofana | Sunderland | Aktif | 151 / 155 | 40% | 1 | 10.05.2028 | - |
| Iliman N'Diaye | Everton | Aktif | 163 / 168 | 40% | 1 | 10.05.2028 | - |
| Hugo Camberos | Dorados | Aktif | 136 / 142 | 40% | 4 | 07.05.2028 | - |
| Ben Broggio | Mansfield Town | Aktif | 110 / 125 | 40% | 5 | 07.05.2028 | - |
| Jan Virgili | Club Brugge | Aktif | 137 / 140 | 40% | 2 | 06.05.2028 | - |
| Marc Bernal | Sevilla | Aktif | 146 / 149 | 40% | 1 | 06.05.2028 | - |
| Gilberto Mora | Guadalajara | Aktif | 141 / 140 | 40% | 4 | 03.05.2028 | - |
| Sindre Walle Egeli | Udinese | Aktif | 138 / 145 | 40% | 4 | 01.05.2028 | - |
| Mustafa Hekimoğlu | Antalyaspor | Aktif | 133 / 129 | 40% | 1 | 30.04.2028 | - |
| Igor Tyjon | Barrow AFC | Aktif | 117 / 131 | 40% | 1 | 30.04.2028 | - |
| Gabriel Mec | Feirense | Aktif | 125 / 130 | 40% | 1 | 19.04.2028 | - |
| Julien Duranville | Olympique Lyonnais | Aktif | 138 / 142 | 40% | 2 | 14.04.2028 | - |
| Oscar Schwartau | Norwich City | Aktif | 130 / 141 | 40% | 1 | 09.04.2028 | - |
| Luca Meirelles | Kudrivka | Aktif | 120 / 126 | 40% | 1 | 06.04.2028 | - |
| Mexx Meerdink | AZ | Aktif | 132 / 120 | 86% | 1 | 18.01.2027 | Onayla |
| Victor Jensen | Utrecht | Aktif | 120 / 134 | 83% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Alonzo Engwanda | Utrecht | Aktif | 122 / 125 | 83% | 1 | 17.08.2026 | Onayla |