| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcelo | Sliema Wanderers | Aktif | 89 / 77 | 40% | 1 | 30.08.2026 | - |
| Isaque | Guarani | Aktif | 118 / 109 | 40% | 1 | 30.08.2026 | - |
| Fernandinho | Sliema Wanderers | Aktif | 89 / 105 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Keyan Varela | Bellinzona | Aktif | 84 / 100 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| David Ankeye | Zeleznicar Pancevo | Aktif | 121 / 123 | 40% | 1 | 27.08.2026 | - |
| Thaciano | Santos | Aktif | 127 / 129 | 40% | 1 | 27.08.2026 | - |
| Vinicius Baiano | Naxxar Lions | Aktif | 104 / 75 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Asumah Abubakar | Austria Lustenau | Aktif | 84 / 97 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Kahuan Vinícius | Karviná | Aktif | 95 / 79 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| André Shinyashiki | Sporting da Covilhã | Aktif | 99 / 98 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Neemias | FC Lahti | Aktif | 96 / 94 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Xandinho | Nova Iguaçu | Aktif | 114 / 91 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| André Liberal | Septemvri | Aktif | 74 / 97 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Daniel Cabral | Paide | Aktif | 109 / 94 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Renan Guedes | NK Osijek | Aktif | 91 / 107 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Luis Felipe | Kukësi | Aktif | 121 / 100 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Leonardo Alves | Goianésia | Aktif | 106 / 116 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Elias Franco | CSKA 1948 | Aktif | 98 / 111 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Lucas Cano | All Boys | Aktif | 120 / 111 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Douglas Baggio | CRB | Aktif | 124 / 117 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Rodrigão | Crvena Zvezda | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Anderson | Blau-Weiß Linz | Aktif | 114 / 92 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Renato Alexandrino | Oriental | Aktif | 91 / 99 | 67% | 2 | 13.08.2026 | Reddet |
| Elias Manoel | Tijuana | Aktif | 113 / 122 | 67% | 2 | 13.08.2026 | İzle |
| Vavá Guerreiro | UCSA | Aktif | 92 / 78 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Matías Tagliamonte | Racing Club | Aktif | 116 / 106 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Matheus Donelli | Corinthians | Aktif | 98 / 101 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Gustavo Cascardo | Arda | Aktif | 113 / 101 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Danilo Braga | Valledupar | Aktif | 124 / 126 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Lorran Lorran | Dinamo City | Reddedildi | 102 / 102 | 67% | 2 | 10.08.2026 | Reddet |
| Vitinho | Naxxar Lions | Aktif | 77 / 86 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Célio Pompeu | St. Louis CITY SC | Aktif | 89 / 116 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Lucas | Levadiakos | Reddedildi | 112 / 111 | 67% | 2 | 09.08.2026 | Reddet |
| Hevertton | Levski | Aktif | 103 / 127 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Marcus Vinicius | Deportivo Pereira | Aktif | 124 / 112 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Kaique | Sporting CP | Aktif | 119 / 117 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Fintelman | Vitória | Aktif | 109 / 114 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Ramilson Almeida | IF Gnistan | Aktif | 77 / 82 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Ian Luccas | Alverca | Aktif | 115 / 116 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Franco Rivasseau | Patronato | Aktif | 97 / 93 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Gabriel Ratalín | San Telmo | Aktif | 87 / 101 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Gustavo Garcia | Famalicao | Aktif | 120 / 123 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Léo Cordeiro | Ural | Aktif | 92 / 102 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Mateus | Alverca | Aktif | 72 / 85 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Gustavo Galil | Sporting da Covilhã | Aktif | 88 / 90 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Pedro Lima | Sporting CP | Aktif | 99 / 121 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Facundo Altamirano | San Lorenzo | Aktif | 105 / 103 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Pedro Silva | Mafra | Aktif | 98 / 118 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Sandro Cruz | Slovan Bratislava | Aktif | 134 / 127 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Gabriel Atamañuk | Acassuso | Aktif | 104 / 112 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Esteban Glellel | Quilmes | Aktif | 103 / 124 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |