| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mátyás Katona | Nyíregyháza | Rapor Hazır | 104 / 106 | 75% | 3 | 15.11.2026 | İzle |
| Luciano Gondou | CSKA Moscow | Rapor Hazır | 127 / 132 | 75% | 3 | 15.11.2026 | - |
| Brayan Gil | Baltika | Rapor Hazır | 111 / 121 | 67% | 2 | 15.11.2026 | - |
| Isaac Matondo | Koper | Aktif | 101 / 115 | 40% | 1 | 15.11.2026 | - |
| Mihály Kata | MTK Budapest | Aktif | 114 / 129 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Petar Stanić | Ludogorets | Aktif | 130 / 129 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Tio Cipot | NK Maribor | Aktif | 119 / 126 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Adrián Niño | Málaga | Rapor Hazır | 135 / 131 | 67% | 2 | 11.11.2026 | - |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | Aktif | 132 / 147 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Philip Otele | Basel | Aktif | 130 / 132 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Zalán Kerezsi | MTK Budapest | Aktif | 109 / 110 | 67% | 2 | 08.11.2026 | İzle |
| Everton Bala | Levski | Aktif | 136 / 117 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Lukijan Abadžija | Vasas | Rapor Hazır | 94 / 104 | 75% | 3 | 07.11.2026 | İzle |
| Ruben Silva-Richards | Dinamo City | Aktif | 100 / 122 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Daniil Sukhoruchko | MTK Budapest | Rapor Hazır | 104 / 100 | 75% | 3 | 06.11.2026 | - |
| Krisztofer Szerető | Budafoki MTE | Aktif | 82 / 80 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Dominik Cipf | Ajka | Aktif | 90 / 105 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Kelvin John | Aalborg | Aktif | 118 / 124 | 67% | 2 | 04.11.2026 | İzle |
| Felipe Augusto | Zenit | Aktif | 122 / 130 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Damián Puebla | Orenburg | Rapor Hazır | 134 / 129 | 67% | 2 | 03.11.2026 | - |
| Tony Rölke | Cambuur | Aktif | 93 / 99 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Behar Feta | Aluminij | Aktif | 99 / 93 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Volodymyr Brazhko | Dynamo Kyiv | Aktif | 124 / 133 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Szabolcs Mezei | Vasas | Aktif | 114 / 103 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Alisson | Shakhtar | Aktif | 136 / 132 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Barnabás Kovács | Kecskeméti TE | Aktif | 97 / 103 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Iván Tona | Tijuana | Aktif | 115 / 91 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Promise David | Union SG | Reddedildi | 129 / 127 | 67% | 2 | 30.10.2026 | Reddet |
| Ramiro Sordo | Santos Laguna | Aktif | 120 / 137 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Ádám Halmai | Szeged-Csanád GA | Aktif | 87 / 105 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Dávid László | Karcag | Aktif | 74 / 101 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Divine Igwe Ikenna | Radomlje | Aktif | 94 / 104 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Bálint Katona | Nyíregyháza | Aktif | 103 / 104 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Norbert Kundrák | Soroksár | Aktif | 80 / 73 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Danny Pérez | IF Gnistan | Aktif | 104 / 125 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Mikel Gogorza | FC Midtjylland | Aktif | 127 / 134 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Žan Medved | Nyíregyháza | Aktif | 111 / 117 | 80% | 4 | 22.10.2026 | İzle |
| Marcell Berki | Kecskeméti TE | Aktif | 88 / 105 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Xavello Druiventak | Yantra | Aktif | 107 / 107 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Benjamin Acquah | Javor-Matis | Rapor Hazır | 88 / 91 | 67% | 2 | 20.10.2026 | - |
| Patrik Kovács | Fehervar | Aktif | 100 / 113 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Matías Arezo | Penarol | Aktif | 125 / 140 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Ahmed Nadhir Benbouali | ETO Győr | Reddedildi | 113 / 109 | 67% | 2 | 19.10.2026 | Reddet |
| Lucas Alfonso | ZTE | Aktif | 103 / 114 | 67% | 2 | 19.10.2026 | İzle |
| Soma Szuhodovszki | MTK Budapest | Aktif | 99 / 96 | 75% | 3 | 18.10.2026 | İzle |
| Jack Moylan | Lincoln City | Aktif | 124 / 131 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Emmanuel Yeboah | Brondby | Rapor Hazır | 107 / 111 | 67% | 2 | 16.10.2026 | - |
| Regő Szánthó | MSK Zilina | Rapor Hazır | 93 / 105 | 67% | 2 | 16.10.2026 | - |
| Matías Pellegrini | Vélez | Aktif | 141 / 120 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Bence Márton Babinszky | Kozármisleny | Aktif | 82 / 82 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Ádám Czékus | Kecskeméti TE | Aktif | 76 / 88 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Damir Redžić | Red Bull Salzburg | Kısa Listede | 112 / 121 | 67% | 2 | 11.10.2026 | Onayla |
| Virgiliu Postolachi | Universitatea Cluj | Aktif | 105 / 111 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Ilyas Chouaref | Sion | Reddedildi | 130 / 134 | 67% | 2 | 08.10.2026 | Reddet |
| Franko Kovačević | Ferencvaros | Kısa Listede | 121 / 113 | 75% | 3 | 07.10.2026 | Onayla |
| Bailey Cadamarteri | Wrexham | Aktif | 98 / 143 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Ozziel Herrera | Tigres | Aktif | 120 / 143 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| German Onugkha | Rodina | Aktif | 108 / 120 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Flamarion | Pakhtakor | Aktif | 99 / 133 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Nahuel Ulariaga | Godoy Cruz | Aktif | 134 / 132 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Oleksii Hutsuliak | Polissia | Aktif | 127 / 112 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Samuel Kalu | Botev Plovdiv | Aktif | 116 / 111 | 67% | 2 | 19.09.2026 | İzle |
| Milán Májer | Nyíregyháza | Aktif | 103 / 90 | 67% | 2 | 19.09.2026 | İzle |
| Róbert Polievka | MTK Budapest | Aktif | 104 / 104 | 75% | 3 | 18.09.2026 | Onayla |
| Ákos Zuigeber | Honved | Aktif | 107 / 91 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Jaime Moreno | KuPS | Aktif | 112 / 110 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Bamidele Yusuf | Ferencvaros | Aktif | 111 / 114 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Atanas Iliev | CSKA 1948 | Aktif | 115 / 120 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Joel Fameyeh | Puskas Akademia | Aktif | 102 / 117 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Dominik Kocsis | Nyíregyháza | Aktif | 107 / 94 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Ivan Šaponjić | Diosgyor | Aktif | 101 / 103 | 67% | 2 | 12.09.2026 | İzle |
| Egas Cacintura | Akhmat Grozny | Aktif | 121 / 126 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Nikola Furtula | Tiszakécske | Aktif | 108 / 93 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Krisztofer Horváth | Ujpest | Aktif | 124 / 128 | 67% | 2 | 07.09.2026 | İzle |
| Marin Jurina | MTK Budapest | Aktif | 106 / 91 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Yordy Reyna | Rodina | Aktif | 93 / 113 | 40% | 1 | 06.09.2026 | - |
| Ádin Molnár | MTK Budapest | Aktif | 95 / 100 | 40% | 1 | 05.09.2026 | - |
| Norbert Balogh | Honved | Aktif | 91 / 110 | 40% | 1 | 02.09.2026 | - |
| Alen Skribek | ZTE | Aktif | 93 / 113 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Gergely Mim | ZTE | Aktif | 104 / 121 | 51% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Bence Tóth | Szeged-Csanád GA | Kaybedildi | 86 / 102 | 51% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Dániel Sallói | Toronto FC | Kaybedildi | 138 / 113 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Issa Bah | Radnicki 1923 | Kaybedildi | 103 / 92 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |