| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonçalo Oliveira | Benfica | Aktif | 119 / 126 | 40% | 1 | 29.08.2026 | - |
| Kaick | FC Dallas | Aktif | 104 / 106 | 40% | 1 | 29.08.2026 | - |
| Julio Soler | Bournemouth | Aktif | 119 / 125 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Carbone | Lugano | Aktif | 80 / 99 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| João Capucho | Benfica | Aktif | 106 / 109 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| João Muniz | Sporting CP | Aktif | 115 / 131 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Esquerdinha | Queens Park Rangers | Reddedildi | 113 / 116 | 67% | 2 | 24.08.2026 | Reddet |
| Leandro Santos | Moreirense | Aktif | 118 / 126 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Miguel Figueiredo | Benfica | Aktif | 98 / 110 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| José Sampaio | Vizela | Aktif | 101 / 119 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Rafael Devisate | Union SG | Aktif | 86 / 108 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Daniel Nolasco | Leixões | Aktif | 83 / 80 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Otávio | Eintracht Frankfurt | Aktif | 119 / 126 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Zé Lucas | Cruzeiro | Aktif | 116 / 120 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| João Fonseca | Benfica | Aktif | 104 / 111 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Mateo Morro | Independiente | Aktif | 115 / 104 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Juan Diego Arboleda | Leones | Aktif | 78 / 87 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Henrique Silva | Santa Clara | Aktif | 118 / 127 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| João Simões | Sporting CP | Aktif | 138 / 141 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Matías Molina | Independiente | Aktif | 96 / 111 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Bruno Ramos | Sporting CP | Aktif | 104 / 99 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Janderson | Moreirense | Aktif | 91 / 98 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Evaristo Dieguiz | Lanús | Aktif | 98 / 110 | 67% | 2 | 10.08.2026 | Onayla |
| João Pedro | Sport Recife | Aktif | 96 / 86 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Gonçalo Silva | Porto | Aktif | 91 / 97 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Phillipe Gabriel | Vasco da Gama | Aktif | 114 / 114 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Marcos Ferreira | Miramar Misiones | Aktif | 96 / 108 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Cristhian Loor | Botafogo | Aktif | 77 / 91 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Franco Jaroszewicz | River Plate | Aktif | 96 / 97 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Romário Cunha | Braga | Aktif | 81 / 103 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Matthieu Epolo | Standard Liege | Aktif | 112 / 111 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Léo Nannetti | Flamengo | Aktif | 95 / 97 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |