| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcel Ruiz | Toluca | Aktif | 142 / 151 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Juan David Cabal | Juventus | Aktif | 123 / 136 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Joaquín Pereyra | Minnesota United FC | Aktif | 129 / 136 | 67% | 2 | 10.08.2026 | Onayla |
| Cesar Martin | Veracruz | Aktif | 129 / 129 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Enzo Barrenechea | Benfica | Aktif | 133 / 147 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | Aktif | 136 / 139 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Nahuel Molina | AS Roma | Reddedildi | 136 / 148 | 67% | 2 | 08.08.2026 | Reddet |
| Agustín Palavecino | Cruz Azul | Aktif | 120 / 134 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Alan Varela | Porto | Reddedildi | 140 / 144 | 67% | 2 | 07.08.2026 | Reddet |
| Xavier Biscayzacú | Defensor Sporting | Aktif | 111 / 126 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Jonás Luna | Wanderers | Aktif | 107 / 114 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Nehuén Pérez | Porto | Aktif | 145 / 131 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Luca Orellano | Monterrey | Aktif | 150 / 123 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Fernando Valenzuela | Queretaro | Aktif | 122 / 132 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Mateo Silvetti | Inter Miami CF | Aktif | 108 / 114 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Santiago Hidalgo | Toulouse FC | Aktif | 103 / 122 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |