| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Cravero | Belgrano | Kaybedildi | 116 / 119 | 86% | 1 | 21.06.2027 | - |
| Augusto Berrondo | Tristán Suárez | Aktif | 117 / 117 | 30% | 1 / 1m | 15.06.2027 | - |
| Kevin Colli | Tristán Suárez | Aktif | 108 / 111 | 30% | 1 / 1m | 15.06.2027 | - |
| Mathías Olivera | Napoli | Aktif | 148 / 149 | 91% | 10 | 31.05.2027 | - |
| Damián Puebla | Orenburg | Aktif | 133 / 135 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Ramiro Di Luciano | CSKA Moscow | Aktif | 126 / 131 | 75% | 3 | 29.05.2027 | - |
| Héctor Bellerín | Betis | Aktif | 144 / 138 | 80% | 4 | 27.05.2027 | - |
| Kike Salas | Sevilla | Aktif | 145 / 144 | 83% | 5 | 09.05.2027 | - |
| Oliver Skipp | Leicester City | Aktif | 134 / 132 | 86% | 6 | 29.04.2027 | - |
| Enric Franquesa | Leganés | Aktif | 132 / 127 | 83% | 5 | 28.04.2027 | - |
| Franco D'Andrea | Defensores Unidos | Aktif | 92 / 97 | 42% | 1 / 1m | 21.04.2027 | - |
| Mateo Muñoz | Talleres | Aktif | 100 / 103 | 42% | 1 / 1m | 21.04.2027 | - |
| Mateo Bustamante | Tristán Suárez | Aktif | 97 / 102 | 30% | 1 / 1m | 21.04.2027 | - |
| Javi Guerra | Valencia | Aktif | 145 / 143 | 75% | 3 | 20.04.2027 | - |
| Lucas Olaza | Krasnodar | Aktif | 124 / 127 | 88% | 7 | 15.04.2027 | - |
| Oriol Rey | Levante | Aktif | 130 / 127 | 83% | 5 | 12.04.2027 | - |
| Jaime Seoane | Dinamo Moscow | Aktif | 138 / 135 | 75% | 3 | 24.03.2027 | - |
| Antonio Blanco | Alavés | Aktif | 143 / 142 | 75% | 3 | 10.03.2027 | - |
| Lucas Villalba | Cruzeiro | Aktif | 130 / 129 | 67% | 2 | 02.02.2027 | - |
| Enzo Díaz | Sport Recife | Aktif | 128 / 131 | 40% | 1 | 31.01.2027 | - |
| Joaquín Piquerez | Palmeiras | Aktif | 133 / 137 | 40% | 1 | 30.01.2027 | - |
| Gabriel Rojas | Cruzeiro | Aktif | 126 / 127 | 67% | 2 | 28.01.2027 | - |
| Saúl | Flamengo | Aktif | 141 / 137 | 67% | 2 | 23.01.2027 | Onayla |
| Santiago Sosa | Vasco da Gama | Aktif | 133 / 132 | 67% | 2 | 14.01.2027 | - |
| Alexander Barboza | Palmeiras | Aktif | 135 / 135 | 67% | 2 | 14.01.2027 | - |
| Óscar Valentín | Ferencvaros | Aktif | 121 / 131 | 40% | 1 | 28.12.2026 | - |
| Iván Bruno | Cortulua | Aktif | 131 / 126 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Ángelo Preciado | Atlético Mineiro | Aktif | 129 / 133 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Andrés Gómez | Vasco da Gama | Aktif | 130 / 128 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Agustín Canobbio | Fluminense | Aktif | 134 / 132 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Renan Lodi | Atlético Mineiro | Aktif | 139 / 137 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Willer Ditta | Cruz Azul | Aktif | 133 / 127 | 40% | 1 | 01.09.2026 | - |
| Gonzalo Montiel | River Plate | Aktif | 139 / 139 | 40% | 1 | 01.09.2026 | - |
| Khalid Al Bloushi | Al Ahli | Aktif | 142 / 138 | 75% | 3 | 27.08.2026 | Güçlü Onay |
| Ángel Correa | River Plate | Aktif | 142 / 138 | 40% | 1 | 18.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Roger Ibañez | Al-Ahli | Aktif | 153 / 155 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Brais Méndez | Columbus Crew | Aktif | 156 / 162 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Fernando Gorriarán | Tigres | Aktif | 134 / 135 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Amir Murillo | Besiktas | Aktif | 141 / 139 | 75% | 3 | 13.08.2026 | Güçlü Onay |
| Alfredo Caicedo | La Equidad | Aktif | 149 / 150 | 40% | 1 | 13.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Nahitan Nández | Legia | Aktif | 138 / 140 | 40% | 1 | 13.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Mika Mármol | Feyenoord | Aktif | 140 / 144 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Carlos Álvarez | Club America | Aktif | 135 / 148 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Pablo Rosario | Porto | Aktif | 134 / 144 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Borja Sainz | Porto | Aktif | 146 / 154 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |