| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrei Borza | Rapid Bucharest | Aktif | 111 / 120 | 75% | 3 | 09.11.2026 | İzle |
| Andres Dumitrescu | Petrolul Ploiești | Rapor Hazır | 111 / 114 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Everton Bala | Levski | Rapor Hazır | 126 / 124 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Ben Wilmot | Stoke City | Aktif | 114 / 116 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Lisav Eissat | Bristol City | Aktif | 108 / 127 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Vladimir Screciu | CFR Cluj | Aktif | 135 / 125 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Alin Fică | CFR Cluj | Rapor Hazır | 113 / 117 | 75% | 3 | 05.11.2026 | - |
| Philip Otele | Basel | Rapor Hazır | 121 / 131 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Ramiro Sordo | Santos Laguna | Rapor Hazır | 119 / 126 | 75% | 3 | 04.11.2026 | - |
| Ilyas Chouaref | Sion | Aktif | 132 / 130 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Angelo Cocian | FC Bihor Oradea | Rapor Hazır | 104 / 104 | 75% | 3 | 02.11.2026 | - |
| Suleiman Camara | Slovan Bratislava | Aktif | 126 / 127 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Florin Borţa | Metaloglobus Bucharest | Aktif | 115 / 110 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Kevin Viveros | Athletico Paranaense | Aktif | 134 / 124 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Charlie Savage | Reading | Aktif | 108 / 110 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Carlos Terán | Athletico Paranaense | Aktif | 114 / 121 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Ander Martín | Cartagena | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Eduard Radaslavescu | Farul Constanța | Aktif | 114 / 119 | 67% | 2 | 28.10.2026 | Onayla |
| Sergio Guerrero | Bruk-Bet Termalica | Rapor Hazır | 102 / 110 | 67% | 2 | 28.10.2026 | - |
| Melayro Bogarde | LASK | Aktif | 115 / 120 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Yaimar Medina | Racing Genk | Aktif | 132 / 119 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Alexi Pitu | Sepsi OSK | Aktif | 119 / 114 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | Rapor Hazır | 128 / 123 | 67% | 2 | 25.10.2026 | - |
| Roberto Fernández | Akron | Rapor Hazır | 112 / 120 | 75% | 3 | 24.10.2026 | - |
| Denis Haruţ | Sepsi OSK | Aktif | 116 / 112 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Jack Clarke | Ipswich Town | Aktif | 121 / 136 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Oucasse Mendy | Universitatea Cluj | Rapor Hazır | 108 / 118 | 80% | 4 | 21.10.2026 | - |
| Facundo Cáseres | Gil Vicente | Reddedildi | 115 / 124 | 67% | 2 | 19.10.2026 | Reddet |
| Victor Parada | Spartak Moscow | Aktif | 125 / 119 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Mario Tudose | Petrolul Ploiești | Aktif | 114 / 121 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Maicon | Levski | Reddedildi | 116 / 117 | 40% | 1 | 19.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Haissem Hassan | Bloemfontein Celtic | Rapor Hazır | 126 / 131 | 67% | 2 | 18.10.2026 | - |
| Marcelo Allende | Mamelodi Sundowns | Aktif | 107 / 127 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Ismaïl Aaneba | Steaua Bucharest | Aktif | 99 / 109 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Marinos Tzionis | UTA Arad | Rapor Hazır | 114 / 118 | 67% | 2 | 15.10.2026 | - |
| Goodman Mosele | Chippa United | Aktif | 106 / 109 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| João Lameira | Oțelul Galați | Aktif | 120 / 119 | 67% | 2 | 11.10.2026 | Onayla |
| Fabricio Amato | ZTE | Aktif | 121 / 118 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Thabang Matuludi | Polokwane City | Aktif | 133 / 120 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Oleksandr Romanchuk | Universitatea Craiova | Aktif | 117 / 131 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Víctor Guzmán | Monterrey | Aktif | 118 / 135 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Reddedildi | 120 / 131 | 67% | 2 | 09.10.2026 | Reddet |
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | Reddedildi | 131 / 139 | 67% | 2 | 08.10.2026 | Reddet |
| Ronaldo Vásquez | Sumgayit | Aktif | 93 / 115 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Samukele Kabini | Molde | Rapor Hazır | 132 / 124 | 67% | 2 | 05.10.2026 | - |
| Promise David | Union SG | Reddedildi | 127 / 135 | 67% | 2 | 02.10.2026 | Reddet |
| Monday Etim | Petrolul Ploiești | Aktif | 120 / 107 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| George Bello | LASK | Reddedildi | 131 / 123 | 67% | 2 | 30.09.2026 | Reddet |
| Javi Vázquez | Torreense | Reddedildi | 123 / 115 | 67% | 2 | 30.09.2026 | Reddet |
| Oriol Busquets | Eupen | Rapor Hazır | 120 / 119 | 67% | 2 | 30.09.2026 | - |
| Kermit Jali | Platinum Stars | Aktif | 120 / 120 | 40% | 1 | 30.09.2026 | - |
| Fredrik Sjøvold | Bodo/Glimt | Aktif | 134 / 144 | 40% | 1 | 29.09.2026 | - |
| Samuel Alabi | Petržalka | Aktif | 95 / 107 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Gift Manyama | Ajax Cape Town | Reddedildi | 118 / 133 | 67% | 2 | 26.09.2026 | Reddet |
| Sinoxolo Kwayiba | Chippa United | Reddedildi | 119 / 118 | 67% | 2 | 26.09.2026 | Reddet |
| Iker Pozo | Rodina | Reddedildi | 116 / 114 | 67% | 2 | 24.09.2026 | İzle |
| Mouhamadou Drammeh | Universitatea Cluj | Aktif | 114 / 115 | 67% | 2 | 24.09.2026 | Onayla |
| Robert Moldoveanu | Chindia Târgoviște | Aktif | 95 / 102 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Virgiliu Postolachi | Universitatea Cluj | Aktif | 107 / 104 | 67% | 2 | 21.09.2026 | İzle |
| Thalente Mbatha | Orlando Pirates | Aktif | 109 / 114 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Ştefan Vlădoiu | ETO Győr | Reddedildi | 111 / 113 | 80% | 4 | 19.09.2026 | Reddet |
| Tobias Christensen | Rapid Bucharest | Aktif | 124 / 127 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Talisson Almeida | Rapid Bucharest | Aktif | 116 / 116 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Ethan Laird | Birmingham | Aktif | 126 / 125 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Danil Glebov | Dinamo Moscow | Aktif | 130 / 123 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Juan Carlos Pineda | Beroe | Aktif | 112 / 107 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Carlos Mora | Universitatea Craiova | Reddedildi | 112 / 120 | 67% | 3 | 14.09.2026 | Reddet |
| Pedro Albino | Corvinul Hunedoara | Aktif | 92 / 102 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Kamogelo Sebelebele | Orlando Pirates | Aktif | 109 / 122 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Leard Sadriu | FC Argeș | Aktif | 106 / 118 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | Aktif | 142 / 129 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Francisco Barrios | CFR Cluj | Aktif | 96 / 117 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Mustapha Isah | Kristiansund | Aktif | 98 / 126 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Alex Robertson | Cardiff City | Aktif | 117 / 130 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Cristian Dumitru | Metalul Buzău | Aktif | 86 / 101 | 48% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Ivan Bašić | Doncaster Rovers | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Fedor Lapoukhov | TSG Hoffenheim | Aktif | 117 / 121 | 91% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Harrison Armstrong | Southampton | Aktif | 120 / 141 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Ioan Vermeşan | Hellas Verona | Aktif | 88 / 106 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Karim Konaté | Benfica | Görüşülüyor | 128 / 132 | 67% | 1 | 17.08.2026 | Onayla |
| Rareş Pop | Rapid Bucharest | Kaybedildi | 95 / 104 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Răzvan Radu | Metalul Buzău | Aktif | 82 / 95 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Georgian Honciu | Chindia Târgoviște | Aktif | 95 / 101 | 48% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Gerard Moreno | Villarreal | Aktif | 144 / 139 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Juan Dinenno | Pumas UNAM | Görüşülüyor | 113 / 138 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |