| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Doğum Günü | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franco Petroli | Universitario | Rapor Hazır | 131 / 129 | 83% | 5 | 08.11.2029 | - |
| Mauro Silveira | Millonarios | Rapor Hazır | 123 / 120 | 75% | 3 | 08.11.2029 | - |
| Facundo Troncoso | Palestino | Rapor Hazır | 117 / 118 | 75% | 3 | 08.11.2029 | - |
| Sebastián Meza | Huracán | Rapor Hazır | 128 / 126 | 83% | 5 | 07.11.2029 | - |
| Lucas Verza | General Caballero JLM | Rapor Hazır | 121 / 123 | 89% | 8 | 07.11.2029 | - |
| Edwin Santos | Cortulua | Rapor Hazır | 125 / 126 | 86% | 6 | 06.11.2029 | - |
| Chris Brady | Chicago Fire | Rapor Hazır | 138 / 138 | 83% | 5 | 06.11.2029 | - |
| Carlos Sinisterra | La Equidad | Rapor Hazır | 122 / 122 | 89% | 8 | 06.11.2029 | - |
| Luciano Jachfe | Tigre | Rapor Hazır | 125 / 128 | 67% | 2 | 05.11.2029 | - |
| Sebastián Jaume | Albion | Rapor Hazır | 119 / 118 | 86% | 6 | 04.11.2029 | - |
| Emiliano González | Almagro | Rapor Hazır | 120 / 119 | 88% | 7 | 04.11.2029 | - |
| Álex Padilla | Rayo Vallecano | Aktif | 130 / 149 | 40% | 1 | 04.11.2029 | - |
| Fabricio Iacovich | Estudiantes | Rapor Hazır | 129 / 122 | 67% | 2 | 02.11.2029 | - |
| Emmanuel Gómez Riga | Alvarado | Aktif | 119 / 122 | 40% | 1 | 02.11.2029 | - |
| Felipe Parra | Envigado | Rapor Hazır | 135 / 134 | 75% | 3 | 01.11.2029 | - |
| Hugo Araya | Magallanes | Rapor Hazır | 121 / 117 | 83% | 5 | 01.11.2029 | - |
| Wuilker Fariñez | Deportes Tolima | Rapor Hazır | 130 / 132 | 83% | 5 | 31.10.2029 | - |
| Pedro González | Penarol | Rapor Hazır | 123 / 125 | 86% | 6 | 30.10.2029 | - |
| Williams Barlasina | Fortaleza CEIF | Rapor Hazır | 123 / 125 | 75% | 3 | 30.10.2029 | - |
| Joaquín Blázquez | Talleres | Rapor Hazır | 127 / 123 | 83% | 5 | 28.10.2029 | - |
| Alejandro Rodríguez | Atletico Nacional | Rapor Hazır | 129 / 124 | 83% | 5 | 28.10.2029 | - |
| Santiago Silva | Palmeiras | Rapor Hazır | 132 / 132 | 88% | 7 | 27.10.2029 | - |
| Facundo Sanguinetti | Banfield | Rapor Hazır | 129 / 128 | 75% | 3 | 25.10.2029 | - |
| Tomás Durso | Atlético Tucumán | Rapor Hazır | 128 / 130 | 83% | 5 | 23.10.2029 | - |
| Tomás Paredes | Dock Sud | Aktif | 122 / 128 | 40% | 1 | 23.10.2029 | - |
| John Pulskamp | Sporting Kansas City | Aktif | 128 / 127 | 40% | 1 | 20.10.2029 | - |
| Lautaro Maldonado | Instituto | Rapor Hazır | 120 / 114 | 67% | 2 | 19.10.2029 | - |
| Roman Celentano | New York City | Rapor Hazır | 130 / 123 | 67% | 2 | 18.10.2029 | - |
| Joaquín Enrico | Belgrano | Rapor Hazır | 121 / 122 | 75% | 3 | 18.10.2029 | - |
| Marcos Peano | Internacional | Rapor Hazır | 130 / 133 | 80% | 4 | 16.10.2029 | - |
| Juan Moreno | La Luz | Aktif | 118 / 123 | 40% | 1 | 16.10.2029 | - |
| Luis Ingolotti | Newell's Old Boys | Aktif | 125 / 120 | 40% | 1 | 13.10.2029 | - |
| Leandro Brey | San Martín SJ | Rapor Hazır | 128 / 132 | 80% | 4 | 11.10.2029 | - |
| Tomás Ahumada | Audax Italiano | Rapor Hazır | 134 / 127 | 67% | 2 | 04.10.2029 | - |
| Lucas Bruera | Carabobo | Rapor Hazır | 122 / 129 | 67% | 2 | 01.10.2029 | - |
| Esteban Glellel | Quilmes | Aktif | 122 / 112 | 40% | 1 | 15.09.2029 | - |
| Cristopher Varela | Monagas | Aktif | 122 / 131 | 40% | 1 | 05.09.2029 | - |
| Rodrigo López | Pumas UNAM | Rapor Hazır | 127 / 134 | 83% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Tobías Ramírez | Betis | Rapor Hazır | 138 / 131 | 75% | 3 | 16.08.2029 | - |
| Ângelo | Köln | Rapor Hazır | 143 / 135 | 67% | 2 | 16.08.2029 | - |
| Álvaro Carreras | Leganés | Rapor Hazır | 171 / 175 | 67% | 2 | 07.08.2029 | - |
| Álex Baena | Girona | Aktif | 169 / 163 | 40% | 1 | 07.08.2029 | - |
| Pablo Durán | Cartagena | Aktif | 137 / 122 | 40% | 1 | 07.08.2029 | - |
| Francisco Venegas | Veracruz | Kaybedildi | 118 / 131 | 83% | 1 | 06.08.2029 | - |
| Diego Bri | Atlético Madrid | Aktif | 129 / 116 | 40% | 1 | 30.07.2029 | - |
| Damián | Eibar | Kaybedildi | 148 / 141 | 40% | 1 | 30.07.2029 | - |
| Damián | Eibar | Kaybedildi | 149 / 149 | 40% | 1 | 23.07.2029 | - |
| Marcelo Flores | Pumas UNAM | Kaybedildi | 133 / 120 | 83% | 1 | 02.07.2029 | - |
| Exequiel Zeballos | Sparta Prague | Kaybedildi | 138 / 148 | 40% | 1 | 11.06.2029 | - |
| César Huerta | Pumas UNAM | Kaybedildi | 132 / 118 | 83% | 1 | 07.06.2029 | - |
| Gonzalo Plata | Utrecht | Aktif | 148 / 151 | 40% | 1 | 31.05.2029 | - |
| Álvaro García | Cartagena | Aktif | 128 / 112 | 40% | 1 | 31.05.2029 | - |
| Jhon Solís | Birmingham | Aktif | 154 / 149 | 89% | 8 | 30.05.2029 | - |
| Julio Díaz | Atlético Madrid | Aktif | 123 / 125 | 83% | 5 | 29.05.2029 | - |
| Anthony Dennis | Galatasaray | Aktif | 153 / 151 | 67% | 2 | 29.05.2029 | - |
| Ramiro González | Pontevedra | Aktif | 106 / 122 | 40% | 1 | 29.05.2029 | - |
| Pau Cubarsí | Deportivo La Coruña | Aktif | 172 / 172 | 75% | 3 | 26.05.2029 | - |
| Jack Hinshelwood | Brighton | Aktif | 152 / 150 | 80% | 4 | 22.05.2029 | - |
| Rui Silva | Alcorcón | Aktif | 123 / 117 | 67% | 2 | 19.05.2029 | - |
| Luken Beitia | Real Sociedad | Aktif | 126 / 127 | 40% | 1 | 19.05.2029 | - |
| Diego Aguado | Real Madrid | Aktif | 126 / 126 | 67% | 2 | 16.05.2029 | - |
| Jim Thwaites | Notts County | Aktif | 126 / 132 | 83% | 5 | 14.05.2029 | - |
| Kees Smit | Feyenoord | Aktif | 158 / 157 | 80% | 4 | 14.05.2029 | - |
| Tiago Freitas | Hércules | Aktif | 130 / 128 | 86% | 6 | 13.05.2029 | - |
| Obed Vargas | Atlético Madrid | Aktif | 137 / 133 | 67% | 2 | 13.05.2029 | - |
| Selvi | Almería | Aktif | 125 / 119 | 40% | 1 | 09.05.2029 | - |
| Yussif Saidu | Zaragoza | Aktif | 143 / 149 | 83% | 5 | 08.05.2029 | - |
| Sol Sidibé | PSV | Aktif | 114 / 128 | 40% | 1 | 04.05.2029 | - |
| Leny Yoro | Reading | Aktif | 161 / 169 | 67% | 2 | 02.05.2029 | - |
| Ngal'Ayel Mukau | LOSC Lille | Aktif | 163 / 159 | 80% | 4 | 01.05.2029 | - |
| Reuell Walters | Luton Town | Aktif | 133 / 139 | 67% | 2 | 01.05.2029 | - |
| Sebastián Flores | Swindon Town | Aktif | 108 / 125 | 67% | 2 | 30.04.2029 | - |
| Yarek Gąsiorowski | Villarreal | Aktif | 147 / 137 | 75% | 3 | 27.04.2029 | - |
| Jofre Torrents | Dynamo Dresden | Aktif | 142 / 153 | 67% | 2 | 27.04.2029 | - |
| David Ozoh | Barnsley | Aktif | 126 / 121 | 75% | 3 | 24.04.2029 | - |
| Brodie Spencer | Oxford United | Aktif | 127 / 135 | 67% | 2 | 22.04.2029 | - |
| Leonel Pérez | Grêmio | Aktif | 137 / 128 | 67% | 2 | 15.04.2029 | - |
| Henry Cartwright | Crewe Alexandra | Aktif | 131 / 135 | 67% | 2 | 14.04.2029 | - |
| Álex Valle | Como | Aktif | 151 / 138 | 67% | 2 | 12.04.2029 | - |
| Unai Hernández | Al-Qadisiyah | Aktif | 135 / 130 | 40% | 1 | 02.04.2029 | - |
| Nobel Mendy | Leicester City | Aktif | 157 / 144 | 40% | 1 | 01.04.2029 | - |
| Eliás Montiel | Pachuca | Aktif | 132 / 131 | 67% | 2 | 30.03.2029 | - |
| Diego Sánchez | Caxias | Aktif | 102 / 113 | 40% | 1 | 29.03.2029 | - |
| Mateo Acuña | Ituano | Aktif | 107 / 117 | 40% | 1 | 22.03.2029 | - |
| Joan Martínez | Real Madrid | Aktif | 126 / 133 | 40% | 1 | 21.03.2029 | - |
| Joel Ordóñez | Lommel | Aktif | 146 / 163 | 40% | 1 | 20.03.2029 | - |
| Angel Salcedo | Veracruz | Aktif | 136 / 140 | 76% | 1 | 19.06.2028 | - |
| Aldo Rocha | Atlas | Aktif | 130 / 125 | 58% | 1 | 24.08.2026 | - |