| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Ožegović | Red Bull Salzburg | Aktif | 111 / 115 | 40% | 1 | 14.02.2027 | - |
| Rubén Gómez | Villarreal | Aktif | 109 / 99 | 40% | 1 | 14.02.2027 | - |
| Pedro Rangel | Coritiba | Aktif | 108 / 132 | 40% | 1 | 13.02.2027 | - |
| Andreas Jungdal | Westerlo | Aktif | 130 / 106 | 40% | 1 | 13.02.2027 | - |
| Gautier Larsonneur | AS Saint-Etienne | Aktif | 140 / 135 | 40% | 1 | 12.02.2027 | - |
| Thiago Gonçalves | Sergipe | Aktif | 88 / 91 | 40% | 1 | 12.02.2027 | - |
| Jarno De Smet | Lierse | Rapor Hazır | 112 / 103 | 67% | 2 | 10.02.2027 | - |
| Joachim Imbrechts | Anderlecht | Aktif | 102 / 89 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Dominik Reimann | Magdeburg | Aktif | 107 / 125 | 40% | 1 | 09.02.2027 | - |
| Gabriel Buzzetto | Uberlândia | Aktif | 101 / 89 | 40% | 1 | 08.02.2027 | - |
| Diogo Fernandes | Porto | Aktif | 99 / 103 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Ilja Tuseev | Chelyabinsk | Aktif | 99 / 110 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Rashed Al-Tumi | Birkirkara | Aktif | 76 / 69 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Gabriel Bernard | Ceilândia | Aktif | 98 / 103 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Rostislav Soldatenko | Torpedo Moscow | Aktif | 94 / 102 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Tiepo | Floresta | Aktif | 116 / 116 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Sam Waller | Harrogate Town | Aktif | 89 / 93 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Vinícius Dias | Itabirito | Aktif | 95 / 92 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| André Clovis | Académico de Viseu | Rapor Hazır | 120 / 110 | 80% | 4 | 07.12.2026 | - |
| Pedro Martelo | Teuta Durrës | Rapor Hazır | 110 / 92 | 67% | 2 | 07.12.2026 | - |
| Bruno Lopes | GAS | Rapor Hazır | 94 / 96 | 62% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Igor Torres | Portuguesa | Aktif | 106 / 100 | 75% | 3 | 29.11.2026 | - |
| Léo Melo | Flamurtari | Aktif | 82 / 88 | 75% | 3 | 28.11.2026 | - |
| Tyrese Campbell | Sheffield United | Aktif | 141 / 140 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Vinicius Baiano | Naxxar Lions | Kaybedildi | 98 / 101 | 75% | 3 | 24.11.2026 | İzle |
| Daniel Pérez | Vllaznia Shkodër | Aktif | 105 / 119 | 40% | 1 | 24.11.2026 | - |
| Gabriel Conceição | Boavista | Aktif | 99 / 109 | 75% | 3 | 23.11.2026 | - |
| Diego Fernandes | Tombense | Aktif | 98 / 102 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Gustavo Furtado | Sampaio Corrêa | Aktif | 85 / 98 | 67% | 2 | 20.11.2026 | - |
| Federico Viñas | Toluca | Aktif | 123 / 138 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Gustavo Brinquedo | Gudja United | Aktif | 76 / 75 | 40% | 1 | 19.11.2026 | - |
| Kauan Kelvin | Braga | Aktif | 83 / 82 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Juan Cruz Zurbriggen | San Telmo | Aktif | 96 / 87 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Guilherme Pira | Maringá | Aktif | 106 / 112 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Gilson Benchimol | Akron | Aktif | 109 / 93 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| João Paulino | Politehnica Iași | Aktif | 95 / 104 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Berna | CSKA 1948 | Aktif | 117 / 118 | 67% | 2 | 11.11.2026 | - |
| Duarte Moreira | Brann | Aktif | 111 / 99 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Gui Sales | Monte Azul | Aktif | 83 / 100 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Gustavo Lira | Birkirkara | Aktif | 86 / 96 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Fabinho | Coritiba | Aktif | 115 / 107 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Roberto Nardo | Goianésia | Aktif | 87 / 107 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Matheus Dias | Nacional | Aktif | 132 / 132 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Alan Cardoso | Figueirense | Aktif | 97 / 91 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| André Shinyashiki | Inter de Limeira | Aktif | 98 / 101 | 67% | 2 | 04.11.2026 | - |
| Sam Nombe | Milton Keynes Dons | Aktif | 124 / 122 | 67% | 2 | 02.11.2026 | - |
| Giancarlo | Mosta | Aktif | 84 / 76 | 67% | 2 | 01.11.2026 | - |
| Celso Sidney | Cherno More | Aktif | 94 / 111 | 67% | 2 | 30.10.2026 | - |
| Patrick Luan | Arda | Aktif | 91 / 103 | 75% | 3 | 29.10.2026 | - |
| Ktatau | Chaves | Aktif | 88 / 92 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Rafael Tavares | Gloria Bistrița | Aktif | 90 / 100 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Arthur | Malženice | Aktif | 78 / 80 | 67% | 2 | 26.10.2026 | - |
| Mateus Pivô | Brusque | Aktif | 97 / 110 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Lucas Araújo | Botev Plovdiv | Aktif | 103 / 100 | 40% | 1 | 24.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Kazu | Oțelul Galați | Aktif | 108 / 106 | 40% | 1 | 23.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Daniel Cabral | Paide | Aktif | 92 / 107 | 40% | 1 | 23.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Mariano Bracamonte | Deportivo Riestra | Aktif | 120 / 118 | 67% | 2 | 22.10.2026 | - |
| Léo Borges | Pogon | Aktif | 125 / 112 | 40% | 1 | 22.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Edison Negueba | Maringá | Aktif | 112 / 114 | 75% | 3 | 19.10.2026 | - |
| Leonardo David | Nova Iguaçu | Aktif | 101 / 102 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Pedro Oliveira | Sampaio Corrêa | Aktif | 104 / 112 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Léo Pimenta | Vihren | Aktif | 101 / 89 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Kevin Pina | Krasnodar | Aktif | 106 / 124 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Xande | Spartak 1918 | Aktif | 95 / 97 | 67% | 2 | 13.10.2026 | - |
| Léo Antônio | Spartak Subotica | Aktif | 108 / 99 | 67% | 2 | 12.10.2026 | - |
| Talisson Almeida | Rapid Bucharest | Aktif | 108 / 116 | 75% | 3 | 10.10.2026 | - |
| Yuri | Sportist Svoge | Aktif | 92 / 62 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Kaká | Zbrojovka Brno | Aktif | 98 / 92 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Igor Julião | Maritimo | Aktif | 98 / 99 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Umaro Embaló | Kustosija | Aktif | 121 / 127 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Ilyas Chouaref | Sion | Aktif | 136 / 113 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Fernando Medeiros | Egnatia Rrogozhinë | Aktif | 112 / 122 | 40% | 1 | 06.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Marquinhos | Torreense | Aktif | 97 / 99 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Lucas Silva | Boavista | Aktif | 93 / 105 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Vavá Guerreiro | UCSA | Aktif | 98 / 77 | 40% | 1 | 02.10.2026 | - |
| Ieltsin Camões | Tromso | Aktif | 105 / 123 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Mirandinha | Guarani | Aktif | 102 / 96 | 67% | 2 | 27.09.2026 | - |
| Jonathan Júnior | Stal Rzeszów | Aktif | 97 / 112 | 67% | 2 | 27.09.2026 | - |
| Fellipe Vieira Cardoso | Karpaty | Aktif | 81 / 99 | 75% | 3 | 26.09.2026 | İzle |
| Iuri Tavares | NK Varazdin | Aktif | 114 / 98 | 67% | 2 | 24.09.2026 | - |
| Paulinho | Wieczysta Kraków | Aktif | 116 / 100 | 40% | 1 | 24.09.2026 | - |
| Enzo Vagner | União de Santarém | Aktif | 79 / 81 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Lincoln | Spartak Subotica | Aktif | 107 / 110 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Walisson Nem | Bylis | Aktif | 77 / 74 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Mascote | Botev Plovdiv | Aktif | 95 / 99 | 67% | 2 | 18.09.2026 | - |
| Nicolas Rossi | Schwarz-Weiß Bregenz | Aktif | 81 / 87 | 67% | 2 | 17.09.2026 | İzle |
| Felipe Felício | Panionios | Aktif | 84 / 79 | 75% | 3 | 17.09.2026 | - |
| Juninho | Zorya | Aktif | 100 / 123 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| João Bom | Marco 09 | Aktif | 88 / 87 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Rodrigo Piñeiro | América Mineiro | Aktif | 118 / 106 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| André Silva | Sport Recife | Aktif | 131 / 117 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Edney Ribeiro | Septemvri | Aktif | 93 / 79 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Bruno Leite | ABC | Aktif | 97 / 111 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Keyan Varela | Servette | Aktif | 102 / 128 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Naldinho | Austria Klagenfurt | Aktif | 77 / 86 | 67% | 2 | 09.09.2026 | Reddet |
| Wesley Pomba | Veres | Aktif | 111 / 121 | 67% | 2 | 07.09.2026 | - |
| André Henrique | Grêmio | Aktif | 119 / 111 | 67% | 2 | 06.09.2026 | - |
| Macula | Birkirkara | Aktif | 67 / 73 | 40% | 1 | 04.09.2026 | - |
| Caio Cruz | Varteks | Aktif | 91 / 107 | 75% | 3 | 02.09.2026 | İzle |
| Clayton | Zorya | Aktif | 129 / 110 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Taylon | St. Andrews | Aktif | 83 / 66 | 40% | 1 | 27.08.2026 | - |
| Eduardo Souza | Belenenses | Aktif | 70 / 70 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Kahuan Vinícius | Karviná | Aktif | 84 / 80 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Cleiton Robozão | Hibernians | Aktif | 90 / 78 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Bernardo Daciolo | Marco 09 | Aktif | 78 / 79 | 67% | 2 | 23.08.2026 | - |
| Kauê Rodrigues | Porto | Aktif | 119 / 129 | 40% | 1 | 23.08.2026 | - |
| Guilherme Biro | Austin FC | Aktif | 108 / 93 | 40% | 1 | 23.08.2026 | - |
| Renato Alexandrino | Oriental | Aktif | 98 / 97 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Rodrigo Mosqueira | Agropecuario Argentino | Aktif | 109 / 107 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Bruno Marques | Varzim | Aktif | 107 / 90 | 67% | 2 | 17.08.2026 | İzle |
| Roger César | Amarante | Aktif | 99 / 102 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Gustavão | Sporting da Covilhã | Aktif | 85 / 75 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Pablo Ruan | Nacional | Aktif | 92 / 116 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Nicolás Contín | Gimnasia y Tiro | Aktif | 116 / 122 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Douglas Oliveira | Belenenses | Aktif | 79 / 72 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Talles Wander | AVS | Aktif | 93 / 101 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Bruno Assis | La Equidad | Aktif | 115 / 123 | 67% | 2 | 10.08.2026 | Onayla |
| Gustavo Garcia | Famalicao | Aktif | 113 / 130 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Giovane Gomes | Amora | Aktif | 88 / 80 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Thomas Lisboa | Tammeka | Aktif | 62 / 81 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Henrique Silva | Santa Clara | Aktif | 90 / 97 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Ezequiel | Pianese | Aktif | 70 / 62 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Thalys | Almería | Aktif | 110 / 118 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Lulo | Sevilla | Aktif | 100 / 95 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Rafael Devisate | Union SG | Aktif | 106 / 80 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Rildo | Santa Clara | Aktif | 98 / 104 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |