| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franco Díaz | Temperley | Rapor Hazır | 119 / 122 | 67% | 2 | 05.10.2027 | - |
| Juan José Mera | Deportes Tolima | Aktif | 141 / 134 | 40% | 1 | 05.10.2027 | - |
| Marcos Enrique | Tristán Suárez | Aktif | 101 / 125 | 40% | 1 | 04.10.2027 | - |
| Branimir Kalaica | Kairat | Aktif | 94 / 114 | 40% | 1 | 04.10.2027 | - |
| Maximiliano Luayza Koot | Tristán Suárez | Rapor Hazır | 124 / 125 | 67% | 2 | 03.10.2027 | - |
| Lautaro Blanco | Boca Juniors | Aktif | 138 / 134 | 40% | 1 | 03.10.2027 | - |
| Pedro Souto | Temperley | Rapor Hazır | 109 / 122 | 67% | 2 | 28.09.2027 | - |
| Lauro Gamba | Villa Dálmine | Rapor Hazır | 120 / 117 | 67% | 2 | 26.09.2027 | - |
| Agustín Velasco | Deportivo Merlo | Aktif | 105 / 119 | 40% | 1 | 26.09.2027 | - |
| Alan Franco | Atlético Mineiro | Rapor Hazır | 140 / 134 | 75% | 3 | 25.09.2027 | - |
| Christian Larotonda | Caracas | Aktif | 112 / 120 | 40% | 1 | 25.09.2027 | - |
| Iván Anderson | Monagas | Rapor Hazır | 125 / 107 | 67% | 2 | 24.09.2027 | - |
| Martinelli | Bragantino | Aktif | 141 / 140 | 40% | 1 | 24.09.2027 | - |
| Marcos López | Villa Dálmine | Aktif | 121 / 139 | 40% | 1 | 22.09.2027 | - |
| José Lovera | Anzoátegui | Aktif | 114 / 113 | 40% | 1 | 20.09.2027 | - |
| David Ayala | Inter Miami CF | Aktif | 122 / 136 | 40% | 1 | 17.09.2027 | - |
| Matías Machado | Racing | Rapor Hazır | 128 / 114 | 67% | 2 | 14.09.2027 | - |
| José Caldera | Deportivo Cali | Aktif | 122 / 112 | 40% | 1 | 14.09.2027 | - |
| Marcos Mina | America de Cali | Rapor Hazır | 117 / 116 | 67% | 2 | 13.09.2027 | - |
| Fabián Sánchez | Sportivo Italiano | Aktif | 94 / 109 | 40% | 1 | 13.09.2027 | - |
| Emerson Ruíz | Anzoátegui | Aktif | 102 / 101 | 40% | 1 | 11.09.2027 | - |
| Alexander Zurita | Sportivo Italiano | Aktif | 125 / 120 | 40% | 1 | 10.09.2027 | - |
| Filip Uremovic | Kawasaki Frontale | Rapor Hazır | 112 / 126 | 67% | 2 | 09.09.2027 | - |
| Pablo Bonilla | Anzoátegui | Aktif | 115 / 100 | 40% | 1 | 09.09.2027 | - |
| Antonio Romero | Monagas | Aktif | 100 / 108 | 40% | 1 | 25.08.2027 | - |
| Julio Villalba | Flandria | Aktif | 111 / 99 | 40% | 1 | 25.08.2027 | - |
| Benjamin Budimir | Sesvete | Aktif | 96 / 88 | 55% | 1 | 23.08.2027 | - |
| Adam Phillips | Portsmouth | Kaybedildi | 127 / 109 | 40% | 1 | 19.07.2027 | - |
| Saviola Simons | AZ | Görüşülüyor | 118 / 120 | 40% | 1 | 05.07.2027 | - |
| Leandro Martins | Benfica | Aktif | 102 / 121 | 40% | 1 | 05.07.2027 | - |
| Cheikh Thiam | Villarreal | Aktif | 111 / 106 | 40% | 1 | 23.06.2027 | - |
| Amet Korça | Dubrava | Aktif | 94 / 97 | 51% | 1 | 14.06.2027 | - |
| Diego Luna | Real Salt Lake | Kaybedildi | 127 / 130 | 66% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Franko Kovačević | Ferencvaros | Aktif | 116 / 115 | 86% | 6 | 30.05.2027 | - |
| Jeremy de León | Real Madrid | Aktif | 107 / 113 | 40% | 1 | 29.05.2027 | - |
| Jorge Cestero | Real Madrid | Aktif | 116 / 128 | 67% | 2 | 24.05.2027 | - |
| Jack Diamond | Stockport County | Aktif | 118 / 119 | 67% | 2 | 22.05.2027 | İzle |
| Hugo López | Villarreal | Aktif | 111 / 120 | 67% | 2 | 20.05.2027 | - |
| Josep Calavera | Tenerife | Aktif | 115 / 107 | 80% | 4 | 17.05.2027 | - |
| Adriano Jagušić | Panathinaikos | Aktif | 132 / 135 | 75% | 3 | 17.05.2027 | - |
| Rion Ichihara | AZ | Aktif | 114 / 111 | 40% | 1 | 17.05.2027 | - |
| Juan David Arizala | Udinese | Aktif | 112 / 130 | 40% | 1 | 14.05.2027 | - |
| Jordan Holsgrove | Estoril Praia | Aktif | 134 / 129 | 67% | 2 | 10.05.2027 | Onayla |
| Pedrinho | Karmiotissa | Aktif | 95 / 98 | 40% | 1 | 07.05.2027 | - |
| Ilja Zubenko | Rostov | Aktif | 77 / 77 | 40% | 1 | 07.05.2027 | - |
| Kiani Inge | AZ | Aktif | 98 / 113 | 67% | 2 | 04.05.2027 | - |
| Òscar Masqué | Betis | Aktif | 107 / 113 | 40% | 1 | 01.05.2027 | - |
| Ryan Longman | Wrexham | Aktif | 111 / 109 | 67% | 2 | 24.04.2027 | - |
| Ismael Barea | Betis | Aktif | 103 / 109 | 67% | 2 | 23.04.2027 | - |
| Toni Fruk | HNK Rijeka | Aktif | 140 / 139 | 40% | 1 | 20.04.2027 | - |
| Miguel Figueiredo | Benfica | Aktif | 122 / 130 | 40% | 1 | 19.04.2027 | - |
| Umaro Embaló | Kustosija | Aktif | 115 / 110 | 75% | 3 | 14.04.2027 | - |
| Vicente Taborda | Panathinaikos | Aktif | 125 / 125 | 83% | 5 | 09.04.2027 | Güçlü Onay |
| Léo Pereira | CSKA Sofia | Aktif | 134 / 117 | 40% | 1 | 30.03.2027 | - |
| Suleiman Idris | Mtarfa | Aktif | 86 / 89 | 40% | 1 | 23.03.2027 | - |
| Alexandr Chernikov | Krasnodar | Aktif | 139 / 134 | 67% | 2 | 17.03.2027 | - |
| Matteo Pérez Vinlöf | Dinamo Zagreb | Aktif | 118 / 138 | 40% | 1 | 13.03.2027 | - |
| Jakob Brandtner | Red Bull Salzburg | Aktif | 84 / 97 | 40% | 1 | 11.03.2027 | - |
| Hanan Duraković | Slovan Ljubljana | Aktif | 95 / 111 | 40% | 1 | 11.03.2027 | - |
| Panagiotis Markou | Doxa | Aktif | 118 / 97 | 40% | 1 | 08.03.2027 | - |
| Camilo Durán | Bloemfontein Celtic | Aktif | 113 / 119 | 67% | 2 | 06.03.2027 | - |
| Damián Puebla | Orenburg | Aktif | 137 / 126 | 67% | 2 | 03.03.2027 | Onayla |
| Tshepang Moremi | Orlando Pirates | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 25.02.2027 | - |
| Ante Roguljić | Diosgyor | Aktif | 113 / 116 | 40% | 1 | 22.02.2027 | - |
| Kristijan Bistrović | Akron | Aktif | 136 / 123 | 40% | 1 | 19.02.2027 | - |
| Oswin Appollis | Orlando Pirates | Aktif | 114 / 120 | 40% | 1 | 19.02.2027 | - |
| Kayne Ramsay | Charlton Athletic | Aktif | 142 / 131 | 67% | 2 | 17.02.2027 | - |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | Aktif | 124 / 127 | 67% | 2 | 16.02.2027 | Onayla |
| Oriol Rey | Levante | Aktif | 128 / 120 | 40% | 1 | 14.02.2027 | - |
| Marcelo Allende | Mamelodi Sundowns | Aktif | 125 / 124 | 40% | 1 | 13.02.2027 | Daha Fazla Bilgi |
| Daniel Štefulj | ETO Győr | Aktif | 101 / 112 | 40% | 1 | 13.02.2027 | - |
| Lovro Majer | AEK | Aktif | 159 / 141 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Ante Matej Jurić | HNK Rijeka | Aktif | 106 / 111 | 40% | 1 | 02.01.2027 | - |
| John Okoye Ebuka | ES Setif | Görüşülüyor | 135 / 121 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| François Kamano | Sochi | Aktif | 114 / 114 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Tobías Cervera | Ujpest | Aktif | 116 / 124 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Lucas Esquivel | Athletico Paranaense | Aktif | 124 / 123 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Jurica Pršir | HNK Gorica | Aktif | 113 / 120 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Adrion Pajaziti | Hajduk Split | Aktif | 105 / 128 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Matej Vuk | NK Varazdin | Aktif | 114 / 120 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Martín Garay | Tigre | Aktif | 138 / 133 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Dario Špikić | Rio Ave | Aktif | 103 / 112 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Mustapha Isah | Kristiansund | Aktif | 114 / 120 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Toni Vinogradac | Triglav Kranj | Aktif | 91 / 98 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Kristian Fućak | Stal Mielec | Aktif | 103 / 112 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Vanja Pelko | Radomlje | Aktif | 97 / 99 | 67% | 2 | 24.10.2026 | İzle |
| Stipe Jurić | NK Varazdin | Aktif | 111 / 107 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Patrik Mijić | HNK Gorica | Aktif | 108 / 115 | 67% | 2 | 21.10.2026 | Onayla |
| Ivijan Svržnjak | Aluminij | Aktif | 106 / 96 | 67% | 2 | 21.10.2026 | İzle |
| Oliver Heiðarsson | Lokomotiva Zagreb | Aktif | 103 / 108 | 75% | 3 | 20.10.2026 | İzle |
| Jalal Abdullai | Molde | Aktif | 121 / 129 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Iuri Tavares | NK Varazdin | Aktif | 119 / 115 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Oscar Maritu | Yunnan Yukun | Aktif | 96 / 101 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Jere Vrcić | Birkirkara | Aktif | 77 / 99 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Filip Taraba | Istra 1961 | Aktif | 103 / 102 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Abdoulaye Djiré | Jarun Zagreb | Aktif | 97 / 115 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Mbekezeli Mbokazi | Chicago Fire | Aktif | 119 / 120 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |