| Doğum Günü | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 14gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignacio Vallejos | Colegiales | Aktif | 108 / 111 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Martín Ojeda | Orlando City | Aktif | 132 / 139 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Camilo Durán | Bloemfontein Celtic | Reddedildi | 116 / 112 | 67% | 2 | 20.09.2026 | Reddet |
| Henry Mosquera | Bragantino | Aktif | 124 / 128 | 40% | 1 | 20.09.2026 | - |
| Lautaro Guzmán | Arsenal | Aktif | 129 / 130 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Rodrigo Herrera | Newell's Old Boys | Aktif | 122 / 113 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Tadeo Allende | Inter Miami CF | Aktif | 132 / 120 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Facundo Torres | Austin FC | Aktif | 147 / 144 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Benjamín Rollheiser | Santos | Aktif | 128 / 137 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Erick Sánchez | Club America | Aktif | 151 / 141 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Santiago Toloza | O'Higgins | Aktif | 122 / 119 | 67% | 2 | 13.09.2026 | Onayla |
| Imanol Machuca | Independiente | Aktif | 133 / 131 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Franco Watson | Lanús | Aktif | 114 / 113 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Kevin Amaro | Racing Genk | Aktif | 111 / 132 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Christian Castillo | Tijuana | Aktif | 81 / 96 | 58% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Tomás Bais | Lanús | Aktif | 76 / 98 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Juan Ignacio Berasi | Colón | Görüşülüyor | 78 / 87 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |