| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ktatau | Chaves | Aktif | 116 / 106 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Rhuan | Maringá | Aktif | 125 / 110 | 40% | 1 | 09.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Henrique Rocha | Titanes Guanare | Aktif | 121 / 113 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Keliton | ASA | Aktif | 87 / 99 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Ewerthon | Atlético Goianiense | Aktif | 109 / 124 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Sammuel | ASA | Aktif | 103 / 113 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Clayson | São Paulo | Reddedildi | 131 / 125 | 40% | 1 | 06.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Luã Niger | Tarxien Rainbows | Aktif | 95 / 87 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Pedro Cacho | Mosta | Aktif | 98 / 67 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Robinho | Santa Cruz | Aktif | 119 / 102 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Eduardo Souza | Belenenses | Aktif | 78 / 64 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Júnior Barbosa | Horizonte | Reddedildi | 102 / 104 | 40% | 1 | 18.09.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| João Luiz | Altach | Aktif | 113 / 97 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| André | Gzira United | Aktif | 81 / 58 | 40% | 1 | 17.09.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Dylan Vergara | Real Pilar | Aktif | 107 / 107 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Willian Farias | Central | Aktif | 106 / 82 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Marcon | Reggiana | Aktif | 79 / 90 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Maicom David | São Bernardo | Aktif | 118 / 120 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Renan Gorne | Anápolis | Aktif | 109 / 89 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Edílson | Melita | Aktif | 55 / 59 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Lucas Dantas | First Vienna | Aktif | 107 / 106 | 67% | 2 | 08.09.2026 | İzle |
| Mathias Pinto | Deportes Santa Cruz | Aktif | 92 / 91 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Kewen | Guarani | Aktif | 104 / 99 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Diego Porfirio | Pouso Alegre | Aktif | 96 / 101 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Brian Calderara | Chacarita Juniors | Aktif | 104 / 112 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Leonel Pollacchi | San Telmo | Aktif | 105 / 101 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Martín Luciano | Newell's Old Boys | Aktif | 129 / 124 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Alexis Steimbach | Gimnasia La Plata | Aktif | 105 / 109 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Matías Muñoz | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 108 / 102 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Théo Kruger | Naxxar Lions | Aktif | 78 / 88 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| João Victor | Mosta | Reddedildi | 77 / 79 | 75% | 3 | 08.08.2026 | Reddet |
| Nahuel Gallardo | San Martín | Aktif | 104 / 105 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Marquinho | Académico de Viseu | Aktif | 101 / 80 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Gabriel Morais | Santa Clara | Aktif | 50 / 88 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Sebastián Carruega | Comunicaciones | Aktif | 116 / 105 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Francesco Lo Celso | Rosario Central | Aktif | 104 / 126 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Matías Ruiz Díaz | Estudiantes | Aktif | 125 / 128 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Tomás Attis | Patronato | Aktif | 105 / 104 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Farias | Naxxar Lions | Aktif | 60 / 58 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Pedro Henrique | SC Bastia | Aktif | 82 / 109 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Gabriel Costa | Brasil de Pelotas | Aktif | 139 / 139 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Erik Santana | Paredes | Aktif | 82 / 90 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Weslley Brito | Maritimo | Aktif | 55 / 86 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Volnei | Torreense | Aktif | 119 / 92 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Franco Quinteros | Estudiantes | Aktif | 109 / 103 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Franco Torres | Gimnasia La Plata | Aktif | 105 / 106 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Blas Armoa | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 104 / 109 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Ángel González | Ferro Carril Oeste | Aktif | 123 / 109 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Vinicius Baiano | Naxxar Lions | Aktif | 87 / 92 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |