| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allyson | Rudes | Rapor Hazır | 93 / 89 | 67% | 2 | 26.08.2026 | - |
| Miullen | Hibernians | Aktif | 85 / 84 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Rafael Garutti | Unirea Slobozia | Aktif | 71 / 103 | 40% | 1 | 23.08.2026 | - |
| Wesley | Tarxien Rainbows | Aktif | 83 / 98 | 40% | 1 | 23.08.2026 | - |
| Álvaro Montero | Boca Juniors | Aktif | 107 / 124 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Tiago Sá | Braga | Aktif | 129 / 109 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Daniel Fuzato | Vasco da Gama | Aktif | 130 / 125 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| Michael Fracaro | Botafogo-PB | Aktif | 96 / 93 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| Caju | Spartak Subotica | Aktif | 115 / 118 | 75% | 3 | 20.08.2026 | İzle |
| Almeida | Maritimo | Aktif | 84 / 73 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Raí | Sporting da Covilhã | Aktif | 99 / 85 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Renato Alexandrino | Oriental | Aktif | 81 / 85 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Paulo Ricardo | Torreense | Aktif | 86 / 84 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Carlão | Tondela | Aktif | 97 / 78 | 40% | 1 | 19.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Marcelo | Sliema Wanderers | Aktif | 106 / 108 | 40% | 1 | 19.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Pedrão | Hibernians | Aktif | 63 / 78 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Arthur | Beroe | Aktif | 99 / 115 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Thiago Coelho | Ponte Preta | Aktif | 107 / 109 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Guilherme Biro | Austin FC | Aktif | 93 / 131 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Roni Santos | Birkirkara | Aktif | 95 / 69 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Cristian | Santa Clara | Aktif | 65 / 77 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Célio | Hamrun Spartans | Aktif | 63 / 63 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Felipe Andrade | Houston Dynamo | Aktif | 113 / 110 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Lucas Dantas | First Vienna | Aktif | 106 / 85 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Dalberson | Guarani | Aktif | 129 / 109 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Weibmar Asprilla | Independiente Medellin | Aktif | 121 / 114 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Ítalo | Ural | Aktif | 98 / 103 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Kazu | Oțelul Galați | Aktif | 125 / 90 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Cleiton | VfL Wolfsburg | Reddedildi | 114 / 111 | 67% | 2 | 09.08.2026 | Reddet |
| Gustavo Marins | Farul Constanța | Aktif | 83 / 122 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Lucas | Levadiakos | Aktif | 110 / 90 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Luan | Londrina | Aktif | 89 / 106 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Facundo Altamirano | San Lorenzo | Aktif | 102 / 116 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Young | Sport Recife | Aktif | 102 / 98 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Pastor | CSKA Sofia | Aktif | 120 / 109 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Matias Antonini | Catanzaro | Aktif | 105 / 102 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |