| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Mesleki gelişime katılıyor | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Mesleki gelişime katılıyor | 7gün önce |
| Mesleki gelişime katılıyor | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Raveyre | Pau FC | Aktif | 119 / 118 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Guillaume Restes | Toulouse FC | Aktif | 136 / 135 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Tobe Leysen | OH Leuven | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Félix Lemaréchal | Club Brugge | Rapor Hazır | 135 / 135 | 89% | 8 | 08.01.2027 | - |
| Eduardo Herrera | Porto | Rapor Hazır | 158 / 163 | 67% | 2 | 01.01.2027 | - |
| Tomoki Hayakawa | Crystal Palace | Görüşülüyor | 136 / 136 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Konstantin Tyukavin | Zenit | Görüşülüyor | 132 / 134 | 68% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Igoh Ogbu | Sunderland | Görüşülüyor | 146 / 146 | 69% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Erick Sánchez | Estudiantes | Görüşülüyor | 141 / 141 | 72% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Thiago Almada | River Plate | Rapor Hazır | 143 / 144 | 71% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Mamoudou Karamoko | Dinamo Bucharest | Kaybedildi | 118 / 109 | 40% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Georginio Rutter | Brighton | Aktif | 141 / 143 | 88% | 7 | 30.12.2026 | - |
| Adrien Rabiot | AC Milan | Aktif | 164 / 156 | 67% | 2 | 30.12.2026 | - |
| Lucien Agoumé | Sevilla | Aktif | 136 / 136 | 40% | 1 | 30.12.2026 | - |
| André-Franck Zambo Anguissa | OGC Nice | Aktif | 167 / 161 | 75% | 3 | 26.12.2026 | - |
| Nicolas Pépé | Villarreal | Aktif | 152 / 151 | 75% | 3 | 26.12.2026 | - |
| Exequiel Palacios | Ipswich Town | Aktif | 166 / 158 | 67% | 2 | 23.12.2026 | - |
| Amine Gouiri | Olympique de Marseille | Aktif | 153 / 156 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Loum Tchaouna | Coventry City | Aktif | 138 / 144 | 83% | 5 | 18.12.2026 | - |
| Baptiste Santamaria | PAOK | Aktif | 130 / 136 | 86% | 6 | 17.12.2026 | - |
| Ilay Camara | Anderlecht | Aktif | 122 / 116 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Boubacar Kamara | Aston Villa | Aktif | 158 / 158 | 89% | 8 | 13.12.2026 | Güçlü Onay |
| Enock Kwateng | Beerschot | Aktif | 124 / 130 | 83% | 5 | 13.12.2026 | - |
| Tim Jabol-Folcarelli | Antwerp | Aktif | 133 / 135 | 88% | 7 | 12.12.2026 | - |
| Jordan Amavi | Bristol City | Aktif | 122 / 121 | 75% | 3 | 12.12.2026 | - |
| Michaël Cuisance | Hertha BSC | Aktif | 134 / 133 | 86% | 6 | 11.12.2026 | - |
| Wilson Odobert | Preston | Aktif | 141 / 144 | 88% | 7 | 08.12.2026 | - |
| Leandro Trossard | Besiktas | Aktif | 148 / 154 | 86% | 6 | 06.12.2026 | - |
| Allan Saint-Maximin | Charlotte Football Club | Aktif | 136 / 137 | 91% | 10 | 03.12.2026 | - |
| Michel Ndary Adopo | Cagliari | Aktif | 138 / 138 | 83% | 5 | 03.12.2026 | - |
| Yacine Adli | Al-Shabab | Aktif | 135 / 131 | 80% | 4 | 29.11.2026 | - |
| Pathé Ciss | Rayo Vallecano | Aktif | 142 / 135 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Julien Ponceau | Valladolid | Aktif | 131 / 124 | 80% | 4 | 27.11.2026 | - |
| Nicolas Jackson | Aston Villa | Aktif | 153 / 157 | 75% | 3 | 26.11.2026 | - |
| Thierno Barry | Everton | Aktif | 138 / 144 | 67% | 2 | 25.11.2026 | - |
| Batista Mendy | Trabzonspor | Aktif | 141 / 138 | 80% | 4 | 25.11.2026 | - |
| Iliman N'Diaye | Everton | Aktif | 153 / 147 | 86% | 6 | 17.11.2026 | Güçlü Onay |
| Enzo Le Fée | Sunderland | Aktif | 141 / 135 | 83% | 5 | 14.11.2026 | - |
| Léo Leroy | Preston | Aktif | 128 / 124 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Lucas Da Cunha | Como | Aktif | 139 / 142 | 75% | 3 | 11.11.2026 | - |
| Adrien Truffert | West Ham United | Aktif | 153 / 154 | 75% | 3 | 11.11.2026 | - |
| Arthur Atta | Fiorentina | Aktif | 139 / 139 | 80% | 4 | 09.11.2026 | - |
| Gabri Veiga | Porto | Aktif | 151 / 152 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Nordi Mukiele | Sunderland | Aktif | 145 / 150 | 83% | 5 | 08.11.2026 | - |
| Denis Bouanga | Los Angeles Football Club | Aktif | 136 / 133 | 75% | 3 | 27.10.2026 | - |
| Maxence Caqueret | AC Milan | Aktif | 141 / 143 | 75% | 3 | 27.10.2026 | - |
| Michael Olise | Bayern Munich | Aktif | 186 / 187 | 75% | 3 | 18.10.2026 | - |
| Armand Laurienté | Sassuolo | Aktif | 132 / 133 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Khéphren Thuram | Juventus | Aktif | 161 / 161 | 75% | 3 | 10.10.2026 | - |
| Wilfried Singo | Galatasaray | Aktif | 142 / 145 | 67% | 2 | 02.10.2026 | - |
| Pierre Kalulu | Juventus | Aktif | 158 / 151 | 40% | 1 | 30.09.2026 | - |
| Jacques Ekomié | Wrexham | Aktif | 125 / 121 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Nuno Mendes | Paris Saint-Germain | Aktif | 157 / 169 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Wilson Isidor | Sunderland | Aktif | 124 / 129 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Jean-Luc Dompé | Konyaspor | Aktif | 118 / 143 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Koffi Kouao | Neftchi | Aktif | 133 / 126 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Amadou Onana | Aston Villa | Aktif | 152 / 154 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Bafodé Diakité | Bournemouth | Aktif | 136 / 136 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Sikou Niakaté | Nacional | Aktif | 129 / 139 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Antonín Kinský | Tottenham | Aktif | 146 / 145 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Mathieu Patouillet | Stade Brestois | Aktif | 106 / 109 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Isaac Matondo | Koper | Aktif | 118 / 88 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Nabil Alioui | Damac | Aktif | 123 / 100 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |