| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Josua Mejías | Debrecen | Rapor Hazır | 108 / 105 | 80% | 4 | 26.11.2026 | Onayla |
| Josep Calavera | Tenerife | Rapor Hazır | 109 / 106 | 67% | 2 | 26.11.2026 | - |
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | Rapor Hazır | 136 / 131 | 67% | 2 | 25.11.2026 | - |
| Alejandro Catena | Osasuna | Rapor Hazır | 148 / 143 | 67% | 2 | 25.11.2026 | - |
| Máté Herbák | Sepsi OSK | Aktif | 83 / 83 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Carlos Macià | Villarreal | Aktif | 109 / 118 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Dániel Tiefenbach | Szeged-Csanád GA | Aktif | 107 / 98 | 67% | 2 | 23.11.2026 | Onayla |
| Kristijan Bistrović | Akron | Aktif | 112 / 122 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Levente Katona | Nyíregyháza | Aktif | 94 / 103 | 67% | 2 | 22.11.2026 | İzle |
| Uroš Savković | Mezőkövesd | Aktif | 94 / 109 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Petar Ćirković | Szeged-Csanád GA | Aktif | 100 / 96 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | Rapor Hazır | 133 / 125 | 67% | 2 | 20.11.2026 | - |
| Edgardo Fariña | Nizhniy Novgorod | Aktif | 113 / 116 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Bence Bedi | Fehervar | Rapor Hazır | 100 / 104 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Bence Ötvös | Ferencvaros | Rapor Hazır | 106 / 108 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Lucas Alfonso | ZTE | Reddedildi | 103 / 113 | 67% | 2 | 16.11.2026 | Reddet |
| Laros Duarte | Puskas Akademia | Aktif | 113 / 112 | 67% | 2 | 16.11.2026 | Onayla |
| Valentino Acuña | Newell's Old Boys | Aktif | 115 / 114 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Luis Chávez | Dinamo Moscow | Aktif | 132 / 134 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Attila Osváth | Ferencvaros | Aktif | 99 / 109 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| András Huszti | Steaua Bucharest | Aktif | 88 / 100 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Marcos Peña | Famalicao | Aktif | 112 / 122 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Joseph Abah | Remo Stars | Aktif | 94 / 108 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Nfansu Njie | ETO Győr | Reddedildi | 94 / 104 | 67% | 2 | 11.11.2026 | Reddet |
| Nacho Martín | Gijón | Rapor Hazır | 126 / 121 | 67% | 2 | 11.11.2026 | - |
| Adrián Martín | Betis | Aktif | 87 / 101 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Dávid Márkvárt | Szeged-Csanád GA | Aktif | 104 / 95 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Patrik Kovács | Fehervar | Rapor Hazır | 106 / 111 | 75% | 3 | 10.11.2026 | Onayla |
| Roberto Olabe | Turan Tovuz | Rapor Hazır | 109 / 115 | 67% | 2 | 10.11.2026 | - |
| Barnabás Kovács | Kecskeméti TE | Aktif | 92 / 101 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Cadu | Ferencvaros | Aktif | 118 / 123 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Georgy Arutyunyan | Puskas Akademia | Rapor Hazır | 103 / 103 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Ethan Laird | Birmingham | Rapor Hazır | 120 / 123 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Santiago Hidalgo | Toulouse FC | Rapor Hazır | 113 / 129 | 67% | 2 | 06.11.2026 | - |
| Hianga'a Mbock | Fehervar | Aktif | 105 / 107 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Karel Belžík | MFK Zvolen | Aktif | 82 / 85 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Naby Keïta | Ferencvaros | Aktif | 135 / 131 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Daniel Anyembe | Viborg | Aktif | 125 / 130 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Xavi Grande | Levante | Aktif | 122 / 118 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Gianluca Prestianni | Benfica | Aktif | 132 / 129 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Krisztián Kovács | Fehervar | Aktif | 94 / 86 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Anderson Esiti | Diosgyor | Aktif | 119 / 112 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| José Calderón | ZTE | Aktif | 120 / 118 | 67% | 2 | 30.10.2026 | Onayla |
| Marko Matanović | Kisvárda | Aktif | 108 / 99 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| János Hegedűs | FK Csíkszereda | Rapor Hazır | 99 / 100 | 67% | 2 | 29.10.2026 | - |
| Scott Kennedy | Eupen | Aktif | 106 / 108 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Endre Botka | Ferencvaros | Aktif | 96 / 104 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Mauricio Vera | Bhayangkara Presisi | Aktif | 121 / 107 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Anderson Arroyo | Rubin | Aktif | 105 / 107 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Adrián Guerrero | Debrecen | Aktif | 109 / 107 | 75% | 3 | 25.10.2026 | Onayla |
| Kevin Mac Allister | Union SG | Aktif | 132 / 135 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Diego Costa | Krasnodar | Aktif | 131 / 144 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Krisztián Keresztes | Nyíregyháza | Aktif | 100 / 120 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Iker Pozo | Rodina | Aktif | 122 / 121 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Artem Favorov | Puskas Akademia | Aktif | 117 / 112 | 67% | 2 | 20.10.2026 | Onayla |
| Daniil Fomin | Dinamo Moscow | Aktif | 128 / 126 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Vinicius Tobias | Shakhtar | Aktif | 123 / 129 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Artem Slesar | Zorya | Aktif | 103 / 119 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Senna Miangué | ETO Győr | Aktif | 104 / 123 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| George Bello | LASK | Aktif | 119 / 128 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Yaimar Medina | Racing Genk | Aktif | 109 / 133 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Cesar Blackman | Slovan Bratislava | Reddedildi | 122 / 117 | 67% | 2 | 15.10.2026 | Reddet |
| Bence Sós | Tiszakécske | Aktif | 94 / 106 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Reddedildi | 123 / 132 | 67% | 2 | 14.10.2026 | Reddet |
| Mariano Gómez | Ferencvaros | Aktif | 125 / 112 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Attila Haris | Kecskeméti TE | Aktif | 95 / 91 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Sergio Guerrero | Bruk-Bet Termalica | Aktif | 117 / 114 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Benedek Varju | MTK Budapest | Aktif | 101 / 100 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Matheus Reis | CSKA Moscow | Aktif | 132 / 132 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Habib Maïga | Ferencvaros | Aktif | 111 / 124 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Eneo Bitri | Nyíregyháza | Aktif | 100 / 107 | 67% | 2 | 08.10.2026 | İzle |
| Zsombor Berecz | Kazincbarcika | Aktif | 109 / 98 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Cesar Lozano | Veracruz | Reddedildi | 106 / 123 | 67% | 2 | 06.10.2026 | Reddet |
| Erik Silye | Paksi | Aktif | 100 / 109 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Milán Demeter | Foggia | Aktif | 79 / 91 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Anton Matković | NK Osijek | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Bratislav Simić | Kozármisleny | Aktif | 86 / 92 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Santino Andino | Panathinaikos | Aktif | 126 / 125 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Csanád Vilmos Dénes | Debrecen | Aktif | 104 / 112 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Agustín Doffo | Olimpija Ljubljana | Aktif | 114 / 122 | 40% | 1 | 02.10.2026 | - |
| Zack Nelson | Shinnik | Aktif | 94 / 98 | 67% | 2 | 01.10.2026 | İzle |
| Jhon Aponza | Boca Juniors | Aktif | 118 / 112 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Nazareno Colombo | Racing Club | Aktif | 129 / 119 | 40% | 1 | 29.09.2026 | - |
| Ákos Kecskés | Diosgyor | Aktif | 115 / 105 | 67% | 2 | 28.09.2026 | İzle |
| Josef Baccay | Odd | Aktif | 101 / 104 | 67% | 2 | 27.09.2026 | Onayla |
| Jozef Urblik | Vasas | Aktif | 101 / 111 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Eliás Montiel | Pachuca | Reddedildi | 112 / 132 | 40% | 1 | 27.09.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Marcell Huszár | ETO Győr | Aktif | 79 / 89 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Igor Jeličić | ZTE | Aktif | 94 / 102 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Roland Lehoczky | BVSC-Zugló | Aktif | 87 / 102 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Máté Vida | Karcag | Aktif | 82 / 91 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Aldair Gutiérrez | Atletico Bucaramanga | Aktif | 114 / 127 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Alexandro Bernabei | Internacional | Aktif | 119 / 122 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Mihajlo Terzić | BVSC-Zugló | Aktif | 81 / 100 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Balázs Bakti | Nafta 1903 | Aktif | 105 / 100 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Barnabás Bese | Ujpest | Aktif | 97 / 95 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Bence Bárdos | Diosgyor | Aktif | 90 / 85 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Mees Laros | Den Bosch | Aktif | 124 / 121 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Roland Orján | Puskas Akademia | Aktif | 72 / 85 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Mateo Solís | Villa Dálmine | Aktif | 116 / 106 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Aiden Harangi | ZTE | Aktif | 100 / 103 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Tiago Pucciarelli | All Boys | Aktif | 96 / 105 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Mustapha Yakubu | Sabail | Aktif | 99 / 103 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Michael Okeke | Puskas Akademia | Aktif | 94 / 108 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Kristóf Hinora | MTK Budapest | Aktif | 103 / 105 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Roman Vantukh | Paksi | Aktif | 117 / 104 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Miloje Jelenić | Budafoki MTE | Aktif | 109 / 108 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Rocco Vata | Watford | Reddedildi | 128 / 126 | 40% | 1 | 08.09.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Dávid Bobál | Ajka | Aktif | 86 / 106 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| João Nunes | Ujpest | Kaybedildi | 112 / 110 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Ammar Ramadan | Volos NPS | Aktif | 116 / 117 | 66% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Dániel Csóka | ZTE | Aktif | 88 / 100 | 48% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Pepe Sánchez | Albacete | Aktif | 104 / 109 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Bence Ötvös | Ferencvaros | Kaybedildi | 111 / 91 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Bence Kiss | ZTE | Aktif | 86 / 86 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Rafael Arace | Deportivo Tachira | Aktif | 129 / 127 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Álex Millán | Leganés | Aktif | 101 / 104 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Ibrahim Aliyu | Houston Dynamo | Görüşülüyor | 110 / 103 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |